Olešnice 2019 - Olešnice

Liga: Hanácká extraliga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 28. 09. 2019 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Hlavinka

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Loučany OL 17,49 17,49 16,71
2.  Ludéřov OL 17,66 17,66 17,26
3.  Hrabišín SU 17,80 17,80 16,85
4.  Břevenec OL 17,90 17,90 17,70
5.  Domamyslice B PV 18,10 17,79 18,10
6.  Plinkout OL 18,12 18,12 17,83
7.  Dětkovice PV 18,27 18,27 17,56
8.  Olešnice OL 18,41 18,41 17,56
9.  Hoštice KM 18,41 18,31 18,41
10.  Chválkovice OL 19,04 19,04 18,58
11.  Dolany OL 19,63 19,63 17,56
12.  Otinoves PV 20,02 20,02 19,66
13.  Radíkov OL 20,44 20,44 19,68
14.  Měrotín OL 23,82 19,25 23,82
15.  Chořelice OL 24,06 24,06 23,60
16.  Těšetice Ratašice OL 30,30 29,96 30,30
17.  Dolní Libina SU 32,39 32,39 19,88
18.  Vojnice OL NP NP 26,22
19.  Velká Bystřice OL NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasice PV 16,62 16,44 16,62
2.  Haňovice OL 17,09 17,09 17,01
3.  Dolní Libina SU 17,39 17,32 17,39
4.  Hlubočky OL 18,23 17,58 18,23
5.  Pěnčín PV 18,51 17,66 18,51
6.  Cholina OL 18,94 18,66 18,94
7.  Vojnice OL 19,14 19,14 18,11
8.  Olešnice OL 19,24 17,68 19,24
9.  Soběsuky B PV 19,93 19,23 19,93
10.  Soběsuky A PV 20,22 19,82 20,22
11.  Droždín Chvadrož OL 20,67 20,67 19,64
12.  Dětkovice PV 20,93 18,48 20,93
13.  Mladeč OL 20,93 20,93 20,85
14.  Loučany OL NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,7814,8314,832019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ludéřov OL14,8014,9114,912019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,0015,0115,012019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Císařov PR15,6716,0916,092018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pavlov-výběr SU15,7716,2316,232018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Otinoves PV15,9816,3416,342019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL16,2816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Domamyslice 2PV16,3914,8616,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Niva PV16,4015,7116,402019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany OL16,2816,4616,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čelechovice na Hané PV16,4816,0016,482019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pavlov-výběr SU16,5214,9416,522019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nemile SU15,3716,5616,562019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice PV16,6414,5116,642018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Střelice OL16,2416,7216,722018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Krasice PV16,4416,6216,622019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Haňovice OL17,0917,0117,092019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dolní Libina SU17,3217,3917,392019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hlubočky OL17,5818,2318,232019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV17,6618,5118,512019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Soběsuky B PV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Haňovice OL18,6917,7218,692018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Náměšť na Hané OL17,8418,8518,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Svésedlice OL18,8718,3918,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pěnčín PV18,8917,7518,892017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Cholina OL18,6618,9418,942019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nenakonice OL19,0018,9419,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Droždín Chvadrož OL18,5219,0219,022018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Olešnice OL18,2719,0519,052017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bílovice B PV19,0618,9619,062019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Vojnice OL19,1418,1119,142019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  14,81 0 17.09.2019 09:06


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  18,11 0 17.09.2019 09:06

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře