Olešnice 2019 - noční soutěž 2B

Liga: Olomoucká noční liga
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/X-TEAM-193971887737/
Kdy: 07. 09. 2019 20:00
Kontakt:   Lukáš Hampl
Telefon:  776 129 856
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Olešnice X OL 14,83 14,78 14,83
2.  Ludéřov OL 14,91 14,80 14,91
3.  Bílovice PV 15,01 15,00 15,01
4.  Otinoves PV 16,34 15,98 16,34
5.  Niva PV 16,40 16,40 15,71
6.  Čelechovice na Hané PV 16,48 16,48 16,00
7.  Pavlov-výběr SU 16,52 16,52 14,94
8.  Nemile SU 16,56 15,37 16,56
9.  Dolany OL 16,72 16,36 16,72
10.  Janovice BR 16,76 15,35 16,76
11.  Domamyslice Dvojka PV 16,82 16,82 15,92
12.  Lukov ZL 17,11 16,89 17,11
13.  Radíkov OL 17,11 17,11 16,93
14.  Olšany u Prostějova PV 17,19 16,22 17,19
15.  Chválkovice OL 17,68 17,46 17,68
16.  Mysločovice ZL 17,70 17,70 16,38
17.  Třeština SU 18,06 18,06 17,99
18.  Mladeč OL 18,10 17,89 18,10
19.  Bezděčí u Trnávky SY 18,45 17,48 18,45
20.  Vojnice OL 19,87 19,87 18,68
21.  Kožušany OL 23,59 22,99 23,59
22.  Chořelice OL 31,32 29,13 31,32
23.  Grygov OL NP 18,76 19,47
23.  Kosov SU NP NP NP
23.  Krasice PV NP 20,31 NP
23.  Měrotín OL NP NP NP
23.  Myslechovice OL NP 17,83 NP
23.  Střelice OL NP NP 15,85
23.  Těšetice Ratašice OL NP NP NP
23.  Čechy pod Kosířem PV NP NP NP
23.  Velká Bystřice OL NP NP 15,22

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bílovice B PV 19,06 19,06 18,96
2.  Kožušany OL 19,18 19,18 19,09
3.  Haňovice OL 19,39 19,39 17,93
4.  Krasice PV 19,39 18,60 19,39
5.  Mladeč OL 19,47 19,47 19,00
6.  Pěnčín PV 19,75 18,82 19,75
7.  Loučany OL 19,87 19,87 17,38
8.  Cholina OL 20,12 19,47 20,12
9.  Velký Týnec OL 20,20 20,20 19,21
10.  Dub nad Moravou OL 20,32 19,74 20,32
11.  Olešnice OL 20,32 20,27 20,32
12.  Droždín Chvádrož OL 20,44 20,44 20,20
13.  Soběsuky B PV 20,75 20,75 18,34
14.  Soběsuky A PV 20,85 19,00 20,85
15.  Pavlov SU 20,87 18,70 20,87
16.  Vojnice OL 21,70 21,70 19,07
17.  Maršíkov SU 21,76 21,76 21,18
18.  Čechy pod Kosířem PV 23,19 23,19 21,28
19.  Blatec OL 45,12 23,46 45,12
20.  Bezděčí u Trnávky SY NP 20,61 23,98
20.  Kosov SU NP 18,13 18,80
20.  Polomí PV NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plinkout OL14,6114,6214,622017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Olešnice XOL14,7814,8314,832019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešnice XOL14,8714,5514,872018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ludéřov OL14,8014,9114,912019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Čelechovice na Hané PV14,5714,9714,972018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bílovice PV15,0015,0115,012019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV14,5315,1615,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL15,1914,1415,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Měrotín OL15,2214,6115,222018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Měrotín OL15,3515,2715,352017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bílovice PV15,4115,4915,492017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Olešnice OL--15,542013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Nemile SU15,5815,5115,582018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Pavlov-výběr SU15,7615,4815,762017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL16,0715,3116,072017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Císařov PR15,6716,0916,092018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Pavlov výběr z hroznůSU--16,132013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Domamyslice PV--16,212013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pavlov-výběr SU15,7716,2316,232018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Otinoves PV15,9816,3416,342019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Cholina OL16,2816,3816,382018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Domamyslice 2PV16,3914,8616,392017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Niva PV16,4015,7116,402019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Dolany OL16,2816,4616,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Čelechovice na Hané PV16,4816,0016,482019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Pavlov-výběr SU16,5214,9416,522019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nemile SU15,3716,5616,562019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Bílovice PV16,6414,5116,642018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Šumvald OL--16,682013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolany OL16,3616,7216,722019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Krasice PV16,4416,6216,622019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Haňovice OL17,0917,0117,092019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dolní Libina SU17,3217,3917,392019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Pěnčín PV17,4916,7917,492016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Loučany OL17,5316,6817,532016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Loučany OL17,5617,0117,562017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Olešnice OL17,9917,0917,992018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Pěnčín PV18,1318,1518,152018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dětkovice PV17,9718,1918,192017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hlubočky OL17,5818,2318,232019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pěnčín PV18,2917,3618,292015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Loučany OL18,2918,0318,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dětkovice PV18,3318,2818,332018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Loučany OL--18,452013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Pěnčín PV17,6618,5118,512019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Pěnčín PV18,5817,8218,582017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dětkovice PV18,6218,4218,622017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Soběsuky B PV18,0218,6418,642016/09/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Haňovice OL18,6917,7218,692018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Loučany OL18,7618,6218,762015/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Náměšť na Hané OL17,8418,8518,852018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Svésedlice OL18,8718,3918,872017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Pěnčín PV18,8917,7518,892017/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Cholina OL18,6618,9418,942019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Nenakonice OL19,0018,9419,002018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Droždín Chvadrož OL18,5219,0219,022018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Olešnice OL18,2719,0519,052017/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bílovice B PV19,0618,9619,062019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Haňovice OL--19,142013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Vojnice OL19,1418,1119,142019/09/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/07 Olešnice, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2014/07/05 Olešnice, O pohár
HE
2015/07/26 Olešnice, Olešnice
HE
2015/09/12 Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH, Olešnice-O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNIC
-
2016/07/17 Olešnice Hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/11 Olešnice, O pohár
VCPV
2017/07/16 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2017/09/10 Olešnice - hřiště, O POHÁR STAROSTY SDH OLEŠNICE, 2B
-
2018/07/15 Olešnice Hřiště, Olešnice
HE
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
2019/09/28 Olešnice, Olešnice
HE
Kdy Kde Liga


Komentáře