Výsledky ročníku 2026

SoutěžeRezervaceVýsledkyBodyPořadíČasStatistikyTipovačky

Rok:

Výsledky ročníku 2026

Vyber informace ...

Celkem záznamů:
38
Průměrný čas:
20,13
Nejlepší čas:
15,08
Nejlepší čas č.1:
15,08
Nejlepší čas č.2:
15,45
Nejlepší prostřik:
0.03
Průměrný prostřik
16,49
Poměr čas č.1 (LP) / čas č.2 (PP)
22 / 12
Povedené / Nepovedené
38 / 0

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Kostelec ATachov 58 3x 19,33 15,08 15,08 15,49 15,62
2.
 Tlumačov Domažlice 50 3x 16,67 15,55 15,55 16,10 15,80
3.
 Žihobce Klatovy 42 3x 14,00 15,80 15,80 0,00 16,70
4.
 Štítary Domažlice 40 3x 13,33 15,27 15,27 16,53 16,60
5.
 Sloup Praha-západ 39 3x 13,00 15,45 120,00 15,45 19,99
6.
 Město Touškov Plzeň-sever 38 3x 12,67 16,12 16,12 16,34 16,65
7.
 Nové Sedliště Tachov 35 3x 11,67 15,87 15,87 18,71 17,31
8.
 Bezdružice Tachov 31 3x 10,33 16,18 18,03 16,18 17,36
9.
 Brnířov Domažlice 31 3x 10,33 17,33 17,50 17,33 18,20
10.
 Štichovice Plzeň-sever 27 2x 13,50 16,10 16,10 16,51 16,61
11.
 Chudenice Klatovy 26 3x 8,67 17,84 17,84 18,48 19,42
12.
 Oprechtice Domažlice 16 1x 16,00 15,45 15,45 16,67 15,45
13.
 Kladruby Tachov 9 1x 9,00 17,97 17,97 20,00 17,97
14.
 Cebiv Tachov 9 2x 4,50 19,25 19,25 120,00 69,63
15.
 Černošín Tachov 8 2x 4,00 18,59 20,45 18,59 69,30
16.
 Bor Tachov 7 1x 7,00 18,61 18,61 0,00 18,61
17.
 Nová Ves Domažlice 6 1x 6,00 19,94 19,94 0,00 19,94
18.
 Stříbro Tachov 5 1x 5,00 25,75 25,75 35,82 25,75
19.
 Teplá BKarlovy Vary 4 1x 4,00 27,96 27,96 40,64 27,96
20.
 Teplá AKarlovy Vary 3 1x 3,00 35,79 35,79 37,61 35,79
TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
 Všekary Domažlice 56 3x 18,67 18,35 18,35 18,92 19,10
2.
 Kostelec Tachov 51 3x 17,00 18,78 19,77 18,78 19,46
3.
 Černošín Tachov 34 3x 11,33 18,97 19,29 18,97 54,66
4.
 Bezdružice Tachov 32 2x 16,00 19,43 19,43 20,61 20,34
5.
 Oprechtice Domažlice 21 1x 21,00 18,66 18,66 25,81 18,66
6.
 Křižovatka Cheb 15 1x 15,00 26,31 26,64 26,31 26,31
7.
 Horní Metelsko Domažlice 15 1x 15,00 30,27 120,00 30,27 30,27
8.
 Nové Sedliště Tachov 13 1x 13,00 21,15 21,15 29,68 21,15
9.
 Osvračín Domažlice 12 1x 12,00 22,51 22,51 0,00 22,51
TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas

TýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas
1.
Čermná Domažlice 55 3x 18,33 19,71 20,95 19,71 20,47
2.
Kdyně Domažlice 51 3x 17,00 19,32 19,32 20,72 20,45
3.
Hluboká Domažlice 49 3x 16,33 19,38 19,38 20,59 20,79
4.
Třebnice Domažlice 48 3x 16,00 20,00 20,03 20,00 20,81
5.
Horšovský Týn Domažlice 45 3x 15,00 20,72 20,72 21,64 21,25
6.
Holýšov Plzeň-jih 42 3x 14,00 21,09 21,09 25,95 21,72
7.
Stanětice Domažlice 24 2x 12,00 21,98 21,98 22,24 22,11
8.
Starec Domažlice 12 1x 12,00 22,10 120,00 22,10 22,10
9.
Damnov Tachov 10 1x 10,00 30,12 120,00 30,12 30,12
PTýmOkr.Cel.KolPrůměr bodůNej.č.Nej.čas 1Nej.čas 2Průměr čas


Celkem se účastnilo:  38 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:

Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.