Štítary 2020 (Domažlice)
O pohár starosty SDH Štítary
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Západočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 07. 2020 10:00 |
| Kontakt: | stitarysdh@seznam.cz |
| Telefon: | +420 724940750 |
| Okres: | Domažlice |
| Kraj: | Plzeňský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Horní Lukavice | Plzeň-jih | 16,98 | 16,98 | 16,95 | 0,03 | |
![]() | 2. | Horní Kamenice | Plzeň-jih | 17,55 | 17,38 | 17,55 | 0,17 |
|
![]() | 3. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 17,79 | 17,79 | 17,15 | 0,64 | |
![]() | 4. | Nevřeň | Plzeň-sever | 18,87 | 18,87 | 18,06 | 0,81 |
|
![]() | 5. | Vranovice Peklo | Příbram | 18,96 | 18,96 | 18,28 | 0,68 | |
![]() | 6. | Želčany | Plzeň-jih | 18,97 | 18,37 | 18,97 | 0,60 |
|
![]() | 7. | Chrást | Příbram | 18,98 | 18,98 | 17,64 | 1,34 | |
![]() | 8. | Štítary | Domažlice | 19,24 | 19,24 | 18,96 | 0,28 | |
![]() | 9. | Mokrouše | Plzeň-jih | 19,35 | 19,35 | 18,10 | 1,25 | |
![]() | 10. | Štichovice A | Plzeň-sever | 19,63 | 18,19 | 19,63 | 1,44 | |
![]() | 11. | Stýskaly | Plzeň-sever | 19,79 | 19,79 | 19,35 | 0,44 | |
![]() | 12. | Štítary B | Domažlice | 20,10 | 20,10 | 20,05 | 0,05 | |
![]() | 13. | Únětice 1911 B | Plzeň-jih | 20,28 | 19,95 | 20,28 | 0,33 | |
![]() | 14. | Útušice | Plzeň-jih | 21,28 | 20,16 | 21,28 | 1,12 | |
![]() | 15. | Žebnice | Plzeň-sever | 21,82 | 21,82 | 20,95 | 0,87 | |
![]() | 16. | Hrabice | Prachatice | 21,91 | 21,91 | 18,85 | 3,06 | |
![]() | 17. | Křenovy | Domažlice | 22,10 | 22,10 | 19,86 | 2,24 | |
![]() | 18. | Úněšov | Plzeň-sever | 22,39 | 22,39 | 20,56 | 1,83 | |
![]() | 19. | Zahorčice | Klatovy | 22,58 | 22,58 | 22,27 | 0,31 | |
![]() | 20. | Mochtín | Klatovy | 22,78 | 22,31 | 22,78 | 0,47 |
|
![]() | 21. | Robčice | Plzeň-jih | 24,55 | 24,55 | 23,94 | 0,61 | |
![]() | 22. | Dehtín | Klatovy | NP | NP | NP | - | |
![]() | 22. | Příšov | Plzeň-sever | NP | NP | 19,37 | 100,63 | |
![]() | 22. | Bolkov | Plzeň-jih | NP | NP | NP | - | |
![]() | 22. | Vidice | Domažlice | NP | NP | 19,87 | 100,13 | |
![]() | 22. | Štěnovický Borek | Plzeň-jih | NP | NP | 18,62 | 101,38 | |
![]() | 22. | Štichovice B | Plzeň-sever | NP | 21,95 | 22,42 | 0,47 |
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Dehtín | Klatovy | 17,65 | 17,49 | 17,65 | 0,16 | |
![]() | 2. | Štítary | Domažlice | 17,80 | 17,80 | 16,87 | 0,93 | |
![]() | 3. | Hradec | Plzeň-jih | 17,99 | 17,58 | 17,99 | 0,41 | |
![]() | 4. | Štichovice | Plzeň-sever | 18,44 | 18,44 | 18,11 | 0,33 | |
![]() | 5. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 20,23 | 20,23 | 20,19 | 0,04 | |
![]() | 6. | Hlubyně | Příbram | 20,55 | 18,49 | 20,55 | 2,06 |
|
![]() | 7. | Želčany | Plzeň-jih | 21,52 | 17,60 | 21,52 | 3,92 |
|
![]() | 8. | Poděvousy | Domažlice | 22,33 | 22,33 | 21,05 | 1,28 | |
![]() | 9. | Lužná | Rakovník | 22,83 | 22,47 | 22,83 | 0,36 | |
![]() | 10. | Úněšov | Plzeň-sever | 29,11 | 29,11 | 27,91 | 1,20 | |
![]() | 11. | Chotíkov | Plzeň-sever | 47,38 | 37,73 | 47,38 | 9,65 | |
![]() | 12. | Oprechtice | Domažlice | NP | NP | NP | - | |
![]() | 12. | Milavče | Domažlice | NP | NP | 22,22 | 97,78 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kdyně | Domažlice | 16,59 | 18,54 | 16,59 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Petrovice | Domažlice | 35,88 | 17,62 | 17,62 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Chodov | Domažlice | 19,34 | 18,71 | 18,71 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Chodská Lhota | Domažlice | 33,61 | 19,08 | 19,08 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Hluboká | Domažlice | 19,36 | 31,62 | 19,36 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Hluboká | Domažlice | 48,40 | 19,56 | 19,56 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Hluboká | Domažlice | NP | 19,77 | 19,77 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Hluboká | Domažlice | 20,29 | 20,94 | 20,29 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Čermná | Domažlice | 20,35 | 21,95 | 20,35 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Hluboká | Domažlice | 31,93 | 22,21 | 22,21 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Petrovice | Domažlice | 23,50 | 25,44 | 23,50 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Bělá nad Radbuzou | Domažlice | NP | 25,98 | 25,98 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Štítary | Domažlice | 26,89 | 27,08 | 26,84 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Štítary | Domažlice | 29,54 | 29,93 | 29,54 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Staňkov I | Domažlice | 32,45 | 29,83 | 29,83 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Meclov | Domažlice | 29,97 | 42,25 | 29,97 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Staňkov I | Domažlice | 67,14 | 35,06 | 35,06 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Koloveč | Domažlice | 37,14 | 35,28 | 35,28 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Bělá nad Radbuzou | Domažlice | 43,03 | 38,93 | 38,93 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chodov | Domažlice | 17,89 | 20,72 | 17,89 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Petrovice | Domažlice | 21,38 | 26,17 | 21,38 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Staňkov I | Domažlice | 39,74 | 25,68 | 25,68 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Staňkov I | Domažlice | 74,66 | 34,28 | 34,28 | 2018/09/01 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Koloveč | Domažlice | 84,88 | 50,96 | 50,96 | 2019/08/31 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Západočeská hasičská liga - Muži | 17,55 | https://youtu.be/7vhd2mzmg5Q | Vlastimil Žák | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,87 | https://youtu.be/y_-3Eryvk6E | Jícháč | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 18,97 | https://youtu.be/z2W5q4HRWEM | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 20,55 | https://youtu.be/CeFSMvOseYc | Josef Drnek | |
Západočeská hasičská liga - Ženy | 21,52 | https://youtu.be/0RsdguBZGAg | Josef Vimr | |
Západočeská hasičská liga - Muži | 22,78 | https://youtu.be/9WtTCm7W1U4 | Petr Kanta | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.

















