Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Valašské Meziříčí Kunovský František | VS | 15,91 | 15,91 | NP | |
2. | Juřinka Šuba Radek | VS | 16,33 | 16,33 | NP | |
3. | Hradec Králové Paulíček Jakub | HK | 16,46 | NP | 16,46 | |
4. | Nepolisy Zhříval Jan | HK | 16,53 | 16,91 | 16,53 | |
5. | Francova Lhota Chmela Radek | VS | 16,59 | 16,68 | 16,59 | |
6. | Široký Důl Flídr Jan | SY | 16,67 | 16,67 | NP | |
7. | Ostrava Vondra Adam | OV | 16,75 | 16,75 | NP | |
8. | Hradec Králové Paulíček Stanislav | HK | 16,82 | 16,82 | 16,83 | |
9. | Morašice Škodný Jiří | SY | 16,85 | 16,85 | NP | |
10. | Poprad Baláž Robert | PP | 16,89 | 17,15 | 16,89 | |
11. | Ostrava Bezruč Kamil | OV | 16,90 | 20,81 | 16,89 | |
12. | Ústí nad Orlicí Flach Lukáš | UO | 17,01 | 20,24 | 17,01 | |
13. | Malechov Tůma Luboš | KT | 17,07 | 17,08 | 17,07 | |
14. | Valašské Meziříčí Korábečný Petr | VS | 17,08 | 19,91 | 17,07 | |
15. | Michálkovice Arvai Miroslav | OV | 17,14 | 17,14 | NP | |
16. | Podvysoká Šulek Ján | CA | 17,23 | NP | 17,23 | |
17. | Závišice Kahánek Ondra | NJ | 17,26 | 18,28 | 17,26 | |
18. | Meziměstí Slovák Pavel | NA | 17,40 | 21,10 | 17,40 | |
19. | Michálkovice Svačina Richard | OV | 17,53 | 20,36 | 17,53 | |
20. | Maršová Kresáň Ivan | BY | 17,63 | 17,63 | 17,63 | |
21. | - Zavadzan Stanislav | - | 17,69 | 18,40 | 17,69 | |
22. | Trusovice Brodacký Michal | SY | 17,73 | 17,73 | 18,01 | |
23. | Rožmitál pod Třemšínem Vachata Jan | PB | 17,76 | 17,76 | NP | |
24. | Jindřichov Biskup Jan | PR | 17,79 | 17,79 | NP | |
25. | Karviná Sikora David | KA | 17,83 | NP | 17,83 | |
26. | Karviná Dal Marcel | KA | 17,89 | 18,42 | 17,89 | |
27. | Rosice Šach Martin | PA | 17,98 | 17,98 | 36,61 | |
28. | Písková Lhota Adam Josef | MB | 17,99 | NP | 17,99 | |
29. | Krouna Bělský Dominik | CR | 18,09 | 18,09 | 28,13 | |
30. | Kúty Režný Michal | SE | 18,12 | 18,12 | 22,31 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Lideč Chovancová Petra | VS | 17,21 | 17,34 | 17,21 | |
2. | Štěnovický Borek Marešová Monika | PJ | 17,40 | 17,96 | 17,40 | |
3. | Velichovky Šubrtová Barbora | NA | 17,50 | 19,96 | 17,50 | |
4. | Dolní Bukovsko Tomasková Linda | CB | 17,70 | 17,96 | 17,70 | |
5. | Karviná Witoszová Karolína | KA | 17,71 | NP | 17,71 | |
6. | Horní Lánov Honců Natálie | TU | 17,72 | 17,85 | 17,72 | |
7. | Komárovice Pavlíková Ester | VS | 17,90 | 17,90 | 18,11 | |
8. | Dolní Čermná Marková Markéta | UO | 18,20 | 27,91 | 18,20 | |
9. | Horní Cerekev Bartošková Kamila | PE | 18,27 | 18,31 | 18,27 | |
10. | Písková Lhota Pohanková Lucie | NB | 18,32 | 18,32 | NP | |
11. | Michálkovice Bezručová Klára | OV | 18,51 | 18,51 | 18,79 | |
12. | Bludov Strouhalová Lucie | SU | 18,61 | 18,61 | 19,25 | |
13. | Ondřejov Davídková Šárka | PH | 18,69 | 21,23 | 18,69 | |
14. | Vlčnov Mertová Martina | UH | 18,77 | 18,90 | 18,77 | |
15. | Dolní Čermná Langrová Lucie | UO | 18,78 | 18,78 | 19,37 | |
16. | Velichovky Nechanická Aneta | NA | 19,01 | 19,25 | 19,01 | |
17. | Michálkovice Nechvátalová Lucie | OV | 19,03 | 19,03 | 37,48 | |
18. | Veľká Bytča Čupcová Erika | BY | 19,24 | 19,50 | 19,24 | |
19. | Albrechtice Drobná Magdalena | KA | 19,42 | 20,65 | 19,42 | |
20. | Kúty Bolfová Erika | SE | 19,44 | 19,44 | 19,79 | |
21. | Vlčnov Pestlová Michaela | UH | 19,64 | 20,97 | 19,64 | |
22. | Skuteč Matoušová Lenka | CR | 19,68 | 19,91 | 19,68 | |
23. | Vlčnov Dacíková Barbora | UH | 19,79 | 19,79 | 20,15 | |
24. | Zahnašovice Možíšová Lucie | KM | 20,64 | 20,65 | 20,64 | |
25. | Komárovice Květoňová Veronika | VS | 20,70 | 21,06 | 20,70 | |
26. | Chválenice Hirmerová Lucie | PJ | 20,81 | NP | 20,81 | |
27. | Dolní Měcholupy Růžičková Milada | AB | 21,00 | 21,00 | 28,91 | |
28. | Komárovice Plesníková Patricie | VS | 21,01 | 21,00 | NP | |
29. | Dolní Třešňovec Šilarová Vendula | UO | 21,02 | 23,19 | 21,01 | |
30. | Ostrožská Nová Ves Zmeškalová Klára | UH | 21,45 | 21,45 | 21,49 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Ženy
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2012/08/11 |
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce, Horní Lideč |
VHL |
2013/07/27 |
Horní Lideč, Stovky Horní Lideč |
ČP |
2013/08/10 |
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce |
VHL |
2013/08/10 |
Horní Lideč, 3. ročník o pohár starosty obce Horní Lideč |
- |
2014/07/26 |
Horní Lideč, Stovky Horní Lideč |
ČP |
2014/08/09 |
Horní Lideč - hřiště, O pohár starosty obce,Soutěž na 2B |
- |
2015/07/11 |
Horní Lideč - sportovní areál, O pohár starosty obce(noční soutěž) |
- |
2016/07/02 |
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce |
JLNS |
2017/07/01 |
Horní Lideč, O putovní pohár starosty obce |
JLNS |
2018/07/14 |
Horní Lideč sportovní areal, O putovní pohár starosty obce |
- |
2019/07/13 |
Horní Lideč, O Putovní Pohár starosty obce,noční soutěž,2B |
- |
2021/07/10 |
Horní Lideč sportovní areal, O pohár starosty obce |
- |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře