Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
2 11. 09. 2021 2021/09/25 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
3 20. 09. 2021 2021/09/24 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
4 09. 01. 2021 2021/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021 DO -
5 13. 09. 2021 2021/09/24 Bořitov, O pohár SDH Bořitov BK VCBL
6 01. 09. 2021 2021/09/24 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana TR -
7 06. 09. 2021 2021/09/25 Markvarec, O pohár starosty obce _ pohárová soutěž mimo PLPÚ JH PLPU
8 11. 09. 2021 2021/09/25 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
9 17. 09. 2021 2021/09/24 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
10 16. 08. 2021 2021/09/25 Poděvousy Fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
11 20. 09. 2021 2021/09/25 SDH Ploukonice, Noční soutěž Ploukonice SM -
12 14. 09. 2021 2021/09/24 Nasobůrky, Noční soutěž v požárním útoku OL -
13 01. 09. 2021 2021/09/24 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 10. MEMORIÁL Jana Slámy TR -
14 20. 09. 2021 2021/09/24 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
15 29. 07. 2021 2021/09/25 !!!PŘELOŽENO!!! Suchonice, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
16 20. 09. 2021 2021/09/26 Ploukonice, O posvícenskou husu 2021 SM PKL
17 13. 09. 2021 2021/10/02 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, O pohár starosty SDH DO -
18 06. 09. 2021 2021/10/09 Zdislavice náves, PÚ+překážky+člun KM -
19 01. 10. 2021 2021/10/01 PODHRADNI LHOTA, Memoriál Davida Žejdlika KM -
20 15. 09. 2021 2021/10/09 Kostelany hřiště, Noční útok Kostelany KM -
21 08. 10. 2021 2021/10/16 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
22 01. 11. 2021 2021/11/11 Sametový pohár- Pohořelice, Sametový pohár ZL -
23 20. 08. 2020 2021/02/12 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM BO -
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1RadimoviceMuži Brada - Rybníček32021-09-19 22:17:43
2RadimoviceŽeny Břehy22021-09-19 22:13:35
3Benešov u SemilŽeny Břehy22021-09-19 22:10:15
4Benešov u SemilMuži Brada - Rybníček32021-09-19 22:09:20
5Česká BěláŽeny Lučice12021-09-19 21:10:02
6Česká BěláMuži Lučice122021-09-19 21:08:28
7NasobůrkyŽeny Dub nad Moravou22021-09-19 20:56:01
8NasobůrkyMuži Kokory32021-09-19 20:55:44
9NasobůrkyMuži Chořelice22021-09-19 19:32:47
10NasobůrkyMuži Nasobůrky12021-09-19 19:27:49
11TopolanyŽeny Dražovice22021-09-19 18:56:18
12Police - zámecký areálnerozlišeno Heraltice82021-09-19 18:39:02
13Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Vidice122021-09-19 18:31:09
14Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Vidice72021-09-19 18:30:41
15Česká BěláSmíšený dorostHerálec32021-09-19 17:47:49
16BořitovŽeny Račice212021-09-19 17:42:27
17BořitovMuži Račice192021-09-19 17:41:50
18!!!PŘELOŽENO!!! Suchonicenerozlišeno Bystřička42021-09-19 15:39:30
19TopolanyMuži Velká (Hranice III)192021-09-19 15:30:51
20Poděvousy Fotbalové hřištěnerozlišeno Tlumačov132021-09-19 15:03:36
21BořitovMuži Pamětice402021-09-19 14:33:28
22BořitovŽeny Pamětice192021-09-19 14:18:27
23TopolanyMuži Mokrá182021-09-19 14:15:40
24Kostelany hřištěnerozlišeno Dubňany112021-09-19 13:36:13
25BořitovMuži Kotvrdovice202021-09-19 13:00:06
26Poděvousy Fotbalové hřištěnerozlišeno Srbice12021-09-19 12:50:01
27BořitovŽeny Dolní Libina182021-09-19 12:35:12
28TopolanyŽeny Radslavice52021-09-19 10:29:32
29Kostelany hřištěnerozlišeno Litenčice142021-09-19 10:17:09
30Kostelany hřištěnerozlišeno Litenčice92021-09-19 10:16:45
31Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Březí182021-09-19 09:47:03
32TopolanyMuži Šaratice172021-09-19 09:41:35
33TopolanyMuži Křenovice22021-09-19 09:27:25
34Ploukonicenerozlišeno Pěnčín52021-09-19 07:46:28
35Ploukonicenerozlišeno Jirkov12021-09-19 07:45:51
36Kostelany hřištěnerozlišeno Medlov82021-09-19 00:22:23
37KníniceMuži Krasonice102021-09-19 00:04:09
38Kostelany hřištěnerozlišeno Želeč72021-09-18 22:37:27
39MarkvarecŽeny Nová Včelnice32021-09-18 21:08:52
40MarkvarecŽeny Slapy72021-09-18 21:07:15
41BořitovŽeny Senetářov302021-09-18 20:36:29
42JaseniceMuži Čechtín72021-09-18 20:31:47
43TopolanyMuži Kučerov162021-09-18 19:28:58
44Kostelany hřištěnerozlišeno Roštění42021-09-18 19:17:20
45Lanšperknerozlišeno Bošín162021-09-18 19:13:33
46Česká BěláSmíšený dorostNová Ves u Světlé72021-09-18 18:52:04
47Česká BěláMuži Nová Ves u Světlé102021-09-18 18:48:13
48Police - zámecký areálnerozlišeno Strachoňovice22021-09-18 17:53:29
49Litenčice - hřištěnerozlišeno Želeč222021-09-18 17:45:50
50Litenčice - hřištěnerozlišeno Želeč142021-09-18 17:45:30
51Police - zámecký areálnerozlišeno Rokytnice nad Rokytnou362021-09-18 17:31:17
52Police - zámecký areálnerozlišeno Rokytnice nad Rokytnou332021-09-18 17:30:42
53Lanšperknerozlišeno Nepomuky142021-09-18 17:26:40
54Kostelany hřištěnerozlišeno Chvalnov62021-09-18 17:16:59
55Poděvousy Fotbalové hřištěnerozlišeno Ves Touškov122021-09-18 17:03:44
56Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Všekary202021-09-18 17:03:38
57Veselá hřištěnerozlišeno Veselá102021-09-18 14:24:23
58Veselá hřištěnerozlišeno Březová92021-09-18 14:22:58
59TopolanyMuži Hostěrádky-Rešov142021-09-18 13:51:24
60Litenčice - hřištěnerozlišeno Všemina212021-09-18 13:48:50
61Kozmice - hřiště TJ SokolMuži Tošodry fire team72021-09-18 12:48:00
62Česká BěláMuži Milíčov72021-09-18 12:23:03
63Veselá hřištěnerozlišeno Valašská Polanka172021-09-18 11:55:49
64Třeština (SU)nerozlišeno Velké Kunětice642021-09-18 11:05:46
65Police - zámecký areálnerozlišeno Třebětice322021-09-18 10:59:53
66SoběsukyMuži Čelechovice na Hané192021-09-18 10:18:03
67Želečnerozlišeno Ivanovice na Hané242021-09-18 10:10:57
68TopolanyMuži Račice32021-09-18 10:07:09
69TopolanyMuži Račice132021-09-18 10:06:50
70JaseniceJuniořiLomnička72021-09-18 09:55:37
71BIO-HE DolanyMuži Dětkovice82021-09-18 09:49:47
72SoběsukyMuži Dětkovice182021-09-18 09:29:34
73ŽernovníkMuži Kotvrdovice32021-09-18 08:38:36
74SrchMuži Česká Bělá22021-09-18 08:33:11
75SrchSmíšený dorostČeská Bělá82021-09-18 08:21:16
76SrchŽeny Česká Bělá42021-09-18 08:19:10
77BIO-HE DolanyMuži Radíkov122021-09-18 08:16:39
78Třeština (SU)nerozlišeno Přáslavice422021-09-18 08:15:56
79BořitovŽeny Kotvrdovice172021-09-18 08:09:53
80ŽernovníkŽeny Kotvrdovice42021-09-18 08:08:29
81Želečnerozlišeno Kožušany172021-09-18 06:55:20
82TopolanyMuži Hoštice122021-09-18 06:49:35
83Horšovský Týn, Městský stadionnerozlišeno Blížejov132021-09-18 03:51:14
84Třeština (SU)nerozlišeno Dolní Studénky712021-09-18 00:43:16
85Kostelany hřištěnerozlišeno Kostelany12021-09-18 00:32:31
86Třeština (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky312021-09-17 23:41:26
87Želečnerozlišeno Hoštice132021-09-17 23:03:06
88Třeština (SU)nerozlišeno Střelice282021-09-17 23:00:01
89Kostelany hřištěnerozlišeno Pustiměř202021-09-17 22:59:06
90Kostelany hřištěnerozlišeno Pustiměř102021-09-17 22:58:52
91BIO-HE DolanyŽeny Droždín62021-09-17 22:51:16
92Radslavicenerozlišeno Moravské Prusy182021-09-17 22:49:41
93BIO-HE DolanyŽeny Olšovec192021-09-17 22:33:21
94Kostelany hřištěnerozlišeno Kokory52021-09-17 22:06:37
95TopolanyMuži Křenovice42021-09-17 21:37:40
96TopolanyŽeny Křenovice62021-09-17 21:36:24
97BIO-HE DolanyŽeny Pěnčín42021-09-17 21:31:34
98MarkvarecMuži Cizkrajov92021-09-17 21:28:14
99Chodová Planá, pivovarnerozlišeno Halže52021-09-17 21:26:01
100BIO-HE DolanyMuži Chválkovice102021-09-17 21:19:14
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání