Liga: | - |
Místo: | Číměř |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 01. 10. 2016 10:00 |
Kontakt: | Murínová Jaroslava |
Telefon: | +420 724 662 030 |
Začátek rezervace: | 01. 08. 2016 06:00 |
Konec rezervace: | 29. 09. 2016 23:59 |
Začátek tipování: | 01. 10. 2016 20:00 |
Konec hlasování: | 01. 10. 2016 00:00 |
Zadal: | Jaroslava Murínová |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Sbor dobrovolných hasičů Číměř Vás zve na VI. ročník soutěže „O pohár starostky SDH“ NA DVĚ BÉČKA
Soutěž bude probíhat dle pravidel PS s povolením hadic B65 a C42. Sklopné terče a elektronická časomíra. Náběh tráva, pod základnou kartáčovaný beton. Startovné 200,- Kč.
Ceny: savice pro kategorie muži i ženy a spoustu dalších.
Občerstvení: zajištěno.
Na Vaši účast se těší hasiči a hasičky z Číměře (okres Třebíč).
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cimer-7981.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.
Startovní listina
1 | 1 | Chlum | TR | Jaroslava Murínová | |
2 | 2 | Krasonice | JI | Lukáš Pivonka | |
3 | 3 | Kuřimská Nová Ves | Ženy KNV | ZR | Tomáš |
4 | 4 | Příložany | TR | Jarda Blatný | |
5 | 5 | Kuřimská Nová Ves | Muži KNV | ZR | Tomáš |
6 | 6 | Černín | ZN | Jiří Veselý | |
7 | 7 | Horní Lhotice | TR | Radek Staněk | |
8 | 8 | Krahulov | ženy | TR | Alena Hekerlová |
9 | 9 | Katov | ZR | Tomáš | |
10 | 10 | Hodov | TR | SDH Hodov | |
11 | 11 | Radonín | ženy | TR | Zuzana Číhalová |
12 | 12 | Krahulov | TR | bimbosss | |
13 | 13 | Kamenná | TR | Milan Prochazka | |
14 | 14 | Krasonice | JI | Lukáš Pivonka | |
15 | 15 | Dolní Loučky | ZR | Zdenek Domes | |
16 | 16 | Častohostice | Ženy | TR | Vladěna Nesibová |
17 | 17 | Petrovice | ženy | TR | Eliška Novotná |
18 | 18 | Stařeč | TR | Sabina Maštalířová | |
19 | 19 | Budišov | TR | Kateřina Syrová | |
20 | 20 | Babice | Čechtín | TR | Libor Tvarůžek |
21 | 21 | Čechtín | TR | Libor Tvarůžek | |
22 | 22 | Kněžice | TR | Rosťa Neuwirth | |
23 | 23 | Nárameč | ženy | TR | Andrea |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Trnava | TR | 14,47 | 14,74 | 14,74 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Sedlatice A | JI | 14,78 | 14,31 | 14,78 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Heřmaneč | JH | 15,30 | 15,26 | 15,30 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Výčapy | TR | 15,37 | 15,45 | 15,45 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Sedlatice B | JI | 15,40 | 15,46 | 15,46 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Dolní Smrčné | JI | 15,56 | 15,65 | 15,65 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Příložany A | TR | 15,70 | 15,32 | 15,70 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Radonín | TR | 15,72 | 15,75 | 15,75 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Hrotovice | TR | 15,79 | 15,46 | 15,79 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Petrovice B | TR | 15,85 | 14,95 | 15,85 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Stařeč | TR | 16,25 | 16,02 | 16,25 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | nerozlišeno | - | 16,31 | 16,05 | 16,31 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Czech ( Česko ) PeBaRaJa | - | 16,31 | 16,05 | 16,31 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Kamenná | TR | 16,45 | 15,89 | 16,45 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Katov | ZR | 16,25 | 16,54 | 16,54 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Příložany B | TR | 15,16 | 17,06 | 17,06 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Vladislav | TR | 17,28 | 17,12 | 17,28 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Mysletice | JI | 17,31 | 16,88 | 17,31 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Radonín 35 | TR | 15,91 | 17,40 | 17,40 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Strachoňovice | JI | 17,57 | 16,98 | 17,57 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Horní Dubňany | ZN | 17,26 | 17,63 | 17,63 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Jaroměřice nad Rokytnou | TR | 15,90 | 17,83 | 17,83 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
23. | Rokytnice nad Rokytnou A | TR | 18,01 | 17,93 | 18,01 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
24. | Střížov | JI | 18,11 | 18,05 | 18,11 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
25. | Chlum | TR | 18,20 | 17,09 | 18,20 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
26. | Brťov-Jeneč | BK | 18,56 | 17,17 | 18,56 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
27. | Krahulov | TR | 20,11 | 19,27 | 20,11 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
28. | Rokytnice nad Rokytnou B | TR | 22,86 | 22,58 | 22,86 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
29. | Dukovany | TR | 22,28 | 23,19 | 23,19 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
30. | Kuřimská Nová Ves | ZR | 22,91 | 23,67 | 23,67 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
31. | Czech ( Česko ) Petrovany | - | 40,85 | 17,24 | 40,85 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
32. | Ocmanice | TR | 24,48 | 48,25 | 48,25 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
33. | Vaneč | TR | 45,54 | 48,80 | 48,80 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
34. | Horní Lhotice | TR | 59,60 | NP | NP | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
35. | Hodov | TR | 50,78 | NP | NP | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
36. | Myslibořice | TR | 16,06 | NP | NP | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
37. | Nárameč | TR | NP | 15,74 | NP | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
38. | Kněžice | TR | NP | 15,49 | NP | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Budišov | TR | 17,77 | 18,13 | 18,13 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Radonín | TR | 18,03 | 18,32 | 18,32 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 17,12 | 18,40 | 18,40 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Nárameč | TR | 18,37 | 18,53 | 18,53 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Myslibořice greeners | TR | 18,77 | 19,05 | 19,05 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Myslibořice | TR | 19,07 | 19,04 | 19,07 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Petrovice | TR | 19,71 | 18,82 | 19,71 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Krahulov | TR | 19,68 | 19,92 | 19,92 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Kamenná | TR | 19,29 | 19,96 | 19,96 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Strachoňovice | JI | 20,20 | 20,07 | 20,20 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
11. | Stařeč | TR | 20,00 | 20,65 | 20,65 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
12. | Výčapy | TR | 20,10 | 21,16 | 21,16 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
13. | Hrotovice | TR | 21,26 | 19,34 | 21,26 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
14. | Rudíkov | TR | 19,88 | 21,51 | 21,51 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
15. | Rokytnice nad Rokytnou A | TR | 22,18 | 20,73 | 22,18 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
16. | Číměř A | TR | 23,16 | 22,69 | 23,16 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
17. | Kuřimská Nová Ves | ZR | 27,82 | 27,29 | 27,82 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
18. | Kojatín | TR | 27,86 | 27,37 | 27,86 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
19. | Kozlany | VY | 41,19 | 29,74 | 41,19 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
20. | Dukovany | TR | 43,01 | 44,77 | 44,77 | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
21. | Jaroměřice nad Rokytnou | TR | 66,21 | NP | NP | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
22. | Rokytnice nad Rokytnou B | TR | 125,85 | NP | NP | 2014/10/18 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2014/10/18 | Číměř, O pohár starostky SDH | |
2015/10/17 | Číměř, sportovní areál, V.roč. "O pohár starostky SDH"; 2B;rozšířeno o PS8 | |
2016/10/01 | sportovní areál v Číměři, VI. ročník soutěže | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
- Bratislavský kraj
- Trnavský kraj
- Trenčiansky kraj
- Nitriansky kraj
- Žilinský kraj
- Banskobystrický kraj
- Prešovský kraj
- Košický kraj
- Hlavní město Praha kraj
- Středočeský kraj
- Jihočeský kraj
- Plzeňský kraj
- Karlovarský kraj
- Ústecký kraj
- Liberecký kraj
- Královéhradecký kraj
- Pardubický kraj
- Vysočina kraj
- Jihomoravský kraj
- Olomoucký kraj
- Moravskoslezský kraj
- Zlínský kraj
- Bratislava I okres
- Bratislava II okres
- Bratislava III okres
- Bratislava IV okres
- Bratislava V okres
- Malacky okres
- Pezinok okres
- Senec okres
- Dunajská Streda okres
- Galanta okres
- Hlohovec okres
- Piešťany okres
- Senica okres
- Skalica okres
- Trnava okres
- Bánovce nad Bebravou okres
- Ilava okres
- Myjava okres
- Nové Mesto nad Váhom okres
- Partizánske okres
- Považská Bystrica okres
- Prievidza okres
- Púchov okres
- Trenčín okres
- Komárno okres
- Levice okres
- Nitra okres
- Nové Zámky okres
- Šaľa okres
- Topoľčany okres
- Zlaté Moravce okres
- Bytča okres
- Čadca okres
- Dolný Kubín okres
- Kysucké Nové Mesto okres
- Liptovský Mikuláš okres
- Martin okres
- Námestovo okres
- Ružomberok okres
- Turčianske Teplice okres
- Tvrdošín okres
- Žilina okres
- Banská Bystrica okres
- Banská Štiavnica okres
- Brezno okres
- Detva okres
- Krupina okres
- Lučenec okres
- Poltár okres
- Revúca okres
- Rimavská Sobota okres
- Veľký Krtíš okres
- Zvolen okres
- Žarnovica okres
- Žiar nad Hronom okres
- Bardejov okres
- Humenné okres
- Kežmarok okres
- Levoča okres
- Medzilaborce okres
- Poprad okres
- Prešov okres
- Sabinov okres
- Snina okres
- Stará Ľubovňa okres
- Stropkov okres
- Svidník okres
- Vranov nad Topľou okres
- Gelnica okres
- Košice I okres
- Košice II okres
- Košice III okres
- Košice IV okres
- Košice - okolie okres
- Michalovce okres
- Rožňava okres
- Sobrance okres
- Spišská Nová Ves okres
- Trebišov okres
- Hlavní město Praha okres
- Benešov okres
- Beroun okres
- Kladno okres
- Kolín okres
- Kutná Hora okres
- Mělník okres
- Mladá Boleslav okres
- Nymburk okres
- Praha-východ okres
- Praha-západ okres
- Příbram okres
- Rakovník okres
- České Budějovice okres
- Český Krumlov okres
- Jindřichův Hradec okres
- Pelhřimov okres
- Písek okres
- Prachatice okres
- Strakonice okres
- Tábor okres
- Domažlice okres
- Cheb okres
- Karlovy Vary okres
- Klatovy okres
- Plzeň-město okres
- Plzeň-jih okres
- Plzeň-sever okres
- Rokycany okres
- Sokolov okres
- Tachov okres
- Česká Lípa okres
- Děčín okres
- Chomutov okres
- Jablonec nad Nisou okres
- Liberec okres
- Litoměřice okres
- Louny okres
- Most okres
- Teplice okres
- Ústí nad Labem okres
- Havlíčkův Brod okres
- Hradec Králové okres
- Chrudim okres
- Jičín okres
- Náchod okres
- Pardubice okres
- Rychnov nad Kněžnou okres
- Semily okres
- Svitavy okres
- Trutnov okres
- Ústí nad Orlicí okres
- Blansko okres
- Brno-město okres
- Brno-venkov okres
- Břeclav okres
- Zlín okres
- Hodonín okres
- Jihlava okres
- Kroměříž okres
- Prostějov okres
- Třebíč okres
- Uherské Hradiště okres
- Vyškov okres
- Znojmo okres
- Žďár nad Sázavou okres
- Bruntál okres
- Frýdek-Místek okres
- Karviná okres
- Nový Jičín okres
- Olomouc okres
- Opava okres
- Ostrava-město okres
- Přerov okres
- Šumperk okres
- Vsetín okres
- Jeseník okres
- bez určení okresu okres
- Opatření pro rok 2020
- Pravidla CHNHL