| Liga: | Jihlavská open liga v pú |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 21. 08. 2011 13:00 |
| Kontakt: | Petr Zerzánek |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Jihlava |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 16,27 | 16,27 | 15,83 | |
| 2. | Trnava | Třebíč | 18,28 | 17,76 | 18,28 | |
| 3. | Rozseč | Jihlava | 18,44 | 17,68 | 18,44 | |
| 4. | Sedlejov | Jihlava | 18,94 | 17,66 | 18,94 | |
| 5. | Šašovice | Třebíč | 19,08 | 19,08 | 18,29 | |
| 6. | Předín | Třebíč | 19,37 | 19,37 | 17,85 | |
| 7. | Jindřichovice | Jihlava | 20,70 | 19,24 | 20,70 | |
| 8. | Radonín | Třebíč | 22,37 | 19,68 | 22,37 | |
| 9. | Nová Ves | Jihlava | 22,74 | 21,94 | 22,74 | |
| 10. | Boršov | Jihlava | 27,51 | 25,59 | 27,51 | |
| 11. | Kněžice | Třebíč | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 16,20 | 15,97 | 16,20 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 16,27 | 15,83 | 16,27 | 2011/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nevcehle | Jihlava | 16,31 | 16,14 | 16,31 | 2008/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | 16,93 | 17,13 | 17,13 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Boršov | Jihlava | 17,37 | 17,02 | 17,37 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sedlejov | Jihlava | 17,38 | 17,38 | 17,38 | 2008/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevcehle | Jihlava | 17,34 | 17,60 | 17,60 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,63 | 17,51 | 17,63 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sedlejov | Jihlava | 16,97 | 17,68 | 17,68 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mladoňovice | Třebíč | 17,71 | 16,91 | 17,71 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Sedlejov | Jihlava | 17,80 | 17,64 | 17,80 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Předín | Třebíč | 17,37 | 17,87 | 17,87 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Boršov | Jihlava | 17,47 | 17,95 | 17,95 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radonín | Třebíč | 18,01 | 17,64 | 18,01 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mladoňovice | Třebíč | 18,11 | 17,89 | 18,11 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,65 | 18,18 | 18,18 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Trnava | Třebíč | 17,76 | 18,28 | 18,28 | 2011/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Trnava BUSTR | Třebíč | 18,27 | 18,39 | 18,39 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Rozseč | Jihlava | 17,68 | 18,44 | 18,44 | 2011/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Trnava | Třebíč | 17,41 | 18,57 | 18,57 | 2012/08/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Předín | Třebíč | 18,46 | 18,59 | 18,59 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Předín | Třebíč | 18,48 | 18,67 | 18,67 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Sedlejov | Jihlava | 18,67 | 18,44 | 18,67 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jindřichovice | Jihlava | 18,49 | 18,67 | 18,67 | 2014/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Rozseč | Jihlava | 18,74 | 18,69 | 18,74 | 2010/08/22 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Sedlejov | Jihlava | 17,66 | 18,94 | 18,94 | 2011/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Trnava BUSTR | Třebíč | 17,21 | 18,96 | 18,96 | 2013/08/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Předín | Třebíč | 18,68 | 18,96 | 18,96 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Šašovice | Třebíč | 19,08 | 18,29 | 19,08 | 2011/08/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Radonín | Třebíč | 19,11 | 17,51 | 19,11 | 2009/08/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2014/08/24 | Pavlov, O Zlatou proudnici SDH Pavlov | |
| 2013/08/18 | Pavlov, O Zlatou proudnici SDH Pavlov | |
| 2012/08/19 | Pavlov, O Zlatou proudnici SDH Pavlov | |
| 2011/08/21 | Pavlov, O Zlatou proudnici | |
| 2010/08/22 | Pavlov, JI, O zlatou proudnici SDH Pavlov | |
| 2009/08/16 | Pavlov, JI, | |
| 2008/08/31 | Pavlov, JI, O Zlatou proudnici SDH Pavlov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.


















