Liga: | VCT |
Místo: | Mníšek |
Okres: | Jindřichův Hradec |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 19. 07. 2014 13:00 |
Kontakt: | Jan Zahradník |
Telefon: | 602711610 |
Začátek rezervace: | 06. 07. 2014 18:00 |
Konec rezervace: | 18. 07. 2014 18:00 |
Začátek tipování: | 19. 07. 2014 20:00 |
Konec hlasování: | 19. 07. 2014 00:00 |
Zadal: | Jan Zahradník |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://sdhmnisek.8u.cz/ |
Poznámka pořadatele
3 B široké, nástřik
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-mnisek-2014-07-19-4756.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Mníšek | B | JH | Jan Zahradník | |
2 | 2 | Lomnice nad Lužnicí | JH | Jan Zahradník | ||
3 | 3 | Novosedly nad Nežárkou | JH | Jan Zahradník | ||
4 | 4 | Branná | JH | František Bílek | ||
5 | 5 | Markvarec | JH | Martin Pecha | ||
6 | 6 | Mníšek | A | JH | Jan Zahradník | |
7 | 7 | Lásenice | JH | Martin Janků | ||
8 | 8 | Heřmaneč | JH | Ondřej Pecha | ||
9 | 9 | Hamr | JH | Michal Szokol | ||
10 | 10 | Staňkov | JH | Hasiči Staňkov | ||
11 | 11 | Stříbřec | JH | Láďa Frantík | ||
12 | 12 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
13 | 13 | Příbraz | JH | Martin Neumann | ||
14 | 14 | Halámky | JH | Jan Prokes | ||
15 | 15 | Mirochov | JH | Jan Zahradník | ||
16 | 16 | Frahelž | JH | Láďa Růžička | ||
17 | 17 | Kolence | JH | Daniel Vacek | ||
18 | 18 | Majdalena | JH | Ell Rothmaierová | ||
19 | 19 | Stajka | JH | Miroslav Bosák | ||
20 | 20 | Cizkrajov | JH | Martin Vaverka | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Lomnice nad Lužnicí | JH | Jan Zahradník | ||
2 | 2 | Lásenice | JH | Martin Janků | ||
3 | 3 | Staňkov | JH | Hasiči Staňkov | ||
4 | 4 | Hamr | JH | Michal Szokol | ||
5 | 5 | Chlum u Třeboně | JH | Petr Belanský | ||
6 | 6 | Branná | JH | František Bílek | ||
7 | 7 | Frahelž | JH | Láďa Růžička | ||
8 | 8 | Majdalena | JH | Ell Rothmaierová |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2011/07/16 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2012/07/21 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2013/07/20 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2014/07/19 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2015/07/18 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2016/07/16 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2017/07/15 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2018/07/14 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2019/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2020/07/11 | Mníšek, ZRUŠENO - Memoriál Jiřího Černého | |
2022/07/16 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2023/07/15 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2024/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/15 | Staňkov, Memoriál Františka Bracha | |
2024/06/22 | Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse Chlum u Třeboně | |
2024/07/05 | Lásenice, O pohár SDH Lásenice | |
2024/07/13 | Mníšek, Memoriál Jiřího Černého | |
2024/07/27 | Slavonice, O pohár starosty města Slavonice - noční | |
2024/08/10 | Dešná, O pohár starosty | |
2024/08/17 | Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach | |
2024/08/31 | Hamr, Memoriál Františka Outlého | |
2024/09/07 | Dolní Žďár - Horní Lhota, Soutěž v požárním útoku a O pohár starosty obce | |
2024/09/21 | Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře | |
Kdy | Kde | Liga |