Liga: | VCU |
Místo: | Černovír |
Okres: | Ústí nad Orlicí |
Kraj: | Pardubický |
Kdy: | 24. 06. 2017 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 17. 06. 2017 13:00 |
Konec rezervace: | 24. 06. 2017 20:00 |
Začátek tipování: | 24. 06. 2017 20:00 |
Konec hlasování: | 24. 06. 2017 00:00 |
Zadal: | Martin Valda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cernovir-8909.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Černovír | UO | Miroslav Franz | ||
2 | 2 | Záchlumí | UO | Tomáš Cabalka | ||
3 | 3 | Dolní Dobrouč | UO | Aleš Hrdina | ||
4 | 4 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
5 | 5 | Dolní Čermná | UO | Martin Prachař | ||
6 | 6 | Knapovec | UO | Milan | ||
7 | 7 | Lukavice | UO | Josef Lehký | ||
8 | 8 | Horní Třešňovec | UO | Petr Jirásek | ||
9 | 9 | Letohrad - Orlice | B | UO | Petr Hlaváček | |
10 | 10 | Letohrad - Kunčice | UO | Ivan Felkl | ||
11 | 11 | * | Starý Waliszow | - | Miroslav Franz | |
12 | 12 | Spišská Sobota | PP | Miroslav Franz | ||
13 | 14 | Dlouhoňovice | UO | David Třešňák | ||
14 | 15 | Lanšperk | UO | petr | ||
15 | 16 | Ústí nad Orlicí | UO | Miroslav Franz | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Černovír | UO | Miroslav Franz | ||
2 | 2 | Hylváty | UO | Miroslav Franz | ||
3 | 3 | Nepomuky | UO | Martin Valda | ||
4 | 4 | Ústí nad Orlicí | UO | Miroslav Franz | ||
5 | 5 | Horní Třešňovec | UO | Petr Jirásek | ||
6 | 6 | Nepomuky | UO | Lukáš Lešikar | ||
7 | 9 | Jamné nad Orlicí | Pavlína Moravcová | UO | Pavlína Moravcová | |
8 | 14 | Letohrad - Kunčice | B | UO | Radka Pavelková | |
9 | 15 | Letohrad - Červená | UO | Adriana Hejdušková |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Letohrad - Kunčice C | UO | - | - | 16,98 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Letohrad - Orlice | UO | - | - | 17,15 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bystřec B | UO | - | - | 17,70 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Bystřec A | UO | - | - | 18,10 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Mostek | UO | - | - | 18,20 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Brandýs nad Orlicí | UO | - | - | 18,27 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Lanšperk | UO | - | - | 19,00 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Dolní Dobrouč | UO | - | - | 19,64 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Horní Čermná A | UO | - | - | 20,18 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Nekoř | UO | - | - | 20,72 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Lukavice A | UO | - | - | 20,86 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Dolní Čermná | UO | - | - | 21,28 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Horní Třešňovec A | UO | - | - | 21,89 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Knapovec | UO | - | - | 22,73 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Bošín | UO | - | - | 31,62 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Nepomuky | UO | - | - | 33,55 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Černovír | UO | - | - | 34,75 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Ústí nad Orlicí B | UO | - | - | 39,44 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Ústí nad Orlicí A | UO | - | - | 93,28 | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Letohrad - Červená | UO | - | - | NP | 2016/06/25 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | nerozlišeno | - | - | - | NP | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Belarus ( Bělorusko ) STARY WALISZOW | - | - | - | NP | 2014/06/28 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2008/06/28 | Černovír, UO, O Černého Výra | |
2009/06/27 | Černovír, UO, O Černého výra | |
2013/06/29 | Černovír, O pohár | |
2014/06/28 | Černovír, O červého výra | |
2014/06/28 | Ústí nad Orlicí-Černovír, XXIII.ročník O Černého Výra | |
2014/09/27 | Ústí nad Orlicí-Černovír, Memoriál Zdeňka Veselého | |
2015/06/27 | Fotbalové hřiště pod lesem, XXIV.ročník O Černého Výra | |
2015/06/27 | Černovír, O černého výra | |
2015/09/26 | Fotbalové hřiště pod lesem, XX.ročník Memoriálu Zdeňka Veselého | |
2016/06/25 | Černovír, O černého výra | |
2017/06/24 | Černovír, O Černého výra | |
2018/06/23 | Černovír, O černého výra | |
2019/06/22 | Černovír, Černovír | |
2021/06/26 | Černovír, O černého výra | |
2023/06/24 | Černovír, O černého výra | |
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Černovír, O černého výra | |
2024/08/31 | Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry | |
2024/09/07 | Lanškroun, Lanškrounský pohár | |
2024/09/14 | Lanšperk, Pod hradem Lanšperk | |
2024/09/15 | Česká Rybná, Pohár | |
2024/09/21 | Nekoř, Nekořský pohár | |
Kdy | Kde | Liga |