Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 30. 04. 2015 13:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Ostrava-město |
Kraj: | Moravskoslezský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brno Vysoké učení technické | BM | 28,63 | - | - | |
2. | Žilina Žilinská univerzita | ZA | 31,15 | - | - | |
3. | Liberec Technická univerzita | LI | 32,24 | - | - | |
4. | Praha Univerzita Karlova | AB | 32,57 | - | - | |
5. | Pardubice Univerzita Pardubice | PA | 34,13 | - | - | |
6. | Zlín Univerzita Tomáše Bati | ZL | 34,76 | - | - | |
7. | Zvolen Technická univerzita | ZV | 36,58 | - | - | |
8. | Praha České vysoké učení technické | AB | 38,37 | - | - | |
9. | Ostrava Vysoká škola báňská | OV | 62,41 | - | - | |
10. | Žilina Stredná odborná škola stavebná | ZA | NP | - | - | |
10. | Pardubice SPŠ chemická | PA | NP | - | - | |
10. | Opava Masarykova střední škola zemědělská a VOŠ | OP | NP | - | - | |
10. | Brno Integrovaná Střední Škola Automobilní | BM | NP | - | - | |
10. | Mikulovice Gymnázium, SOŠ a SOU | TR | NP | - | - | |
10. | Rychnov u Jablonce nad Nisou Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola | JN | NP | - | - | |
10. | Bulgaria ( Bulharsko ) TU Varna | - | NP | - | - | |
10. | Hranice Střední průmyslová škola | PR | NP | - | - | |
10. | Dubno Střední odborná škola a Střední odborné učiliště | PB | NP | - | - |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS útok,nástřik 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostrava Ostravská univerzita v Ostravě | OV | 26,36 | - | - | |
2. | Ostrava Vysoká škola báňská | OV | 30,82 | - | - | |
3. | Praha Univerzita Karlova | AB | 32,10 | - | - | |
4. | Pardubice Univerzita Pardubice | PA | 33,47 | - | - | |
5. | Zvolen Technická univerzita | ZV | 34,60 | - | - | |
6. | Liberec Technická univerzita | LI | 38,24 | - | - | |
7. | České Budějovice Jihočeská univerzita | CB | 39,92 | - | - | |
8. | Opava Masarykova střední škola zemědělská a VOŠ | OP | NP | - | - | |
8. | Pardubice SPŠ chemická | PA | NP | - | - | |
8. | Hranice Střední průmyslová škola | PR | NP | - | - | |
8. | Žilina Žilinská univerzita | ZA | NP | - | - | |
8. | Bílovec Gymnázium Mikuláše Koperníka | NJ | NP | - | - |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel PS útok,nástřik 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ostrava Vysoká škola báňská A | OV | 27,18 | - | - | |
2. | Liberec Technická univerzita B | LI | 29,10 | - | - | |
3. | Žilina Žilinská univerzita B | ZA | 32,54 | - | - | |
4. | Pardubice Univerzita B | PA | 34,76 | - | - | |
5. | Ostrava Vysoká škola báňská B | OV | 34,77 | - | - | |
6. | Praha Univerzita Karlova B | AB | 35,07 | - | - | |
7. | Praha České vysoké učení technické | AB | 35,59 | - | - | |
8. | Zvolen Technická univerzita | ZV | 35,90 | - | - | |
9. | Liberec Technická univerzita A | LI | 38,08 | - | - | |
10. | Praha Univerzita Karlova A | AB | 38,25 | - | - | |
11. | Zlín Univerzita Tomáše Bati | ZL | 39,49 | - | - | |
12. | Olomouc Univerzita Palackého | OL | 46,50 | - | - | |
13. | Žilina Žilinská univerzita A | ZA | 52,28 | - | - | |
14. | Bulgaria ( Bulharsko ) Fire and rescue sports club Varna | - | 72,27 | - | - | |
15. | Pardubice SPŠ chemická B | PA | NP | - | - | |
15. | Pardubice Univerzita A | PA | NP | - | - | |
15. | Hranice Střední průmyslová škola A | PR | NP | - | - | |
15. | Pardubice SPŠ chemická A | PA | NP | - | - | |
15. | Opava Masarykova střední škola zemědělská a VOŠ | OP | NP | - | - | |
15. | Hranice Střední průmyslová škola B | PR | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře