Třeština 2016 - Holba Cup Třeština

Liga: VELKÁ CENA OKRESU ŠUMPERK
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 08. 2016 10:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
Zadal: Martin Churavý

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabišín SU 17,05 17,05 16,39
2.  Nemile SU 17,11 16,92 17,11
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina OL 17,33 17,33 17,17
4.  Mostkov SU 17,68 17,68 17,63
5.  Ráječek SU 17,70 16,93 17,70
6.  Bohuslavice SU 17,79 17,79 17,78
7.  Bludov Bludov II SU 17,97 17,97 17,76
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Janovice BR 18,06 18,06 17,64
9.  Štíty SU 18,21 18,08 18,21
10. Výsledek se nepočítá do ligy  Široký Brod JE 18,44 17,73 18,44
11.  Dolní Studénky SU 18,92 18,92 18,52
12.  Hrabová SU 19,03 19,03 18,46
13.  Postřelmůvek SU 19,07 19,07 18,45
14.  Pavlov SU 19,24 19,24 17,46
15.  Třeština SU 19,27 19,27 18,53
16.  Nemrlov SU 19,49 19,49 19,06
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Stará Ves BR 19,87 19,87 19,19
18.  Dolní Libina SU 19,99 18,94 19,99
19. Výsledek se nepočítá do ligy  Velké Kunětice JE 20,08 19,96 20,08
20.  Dubicko SU 21,48 21,48 21,36
21. Výsledek se nepočítá do ligy  Troubelice OL 21,60 21,60 21,24
22.  Kolšov SU 26,56 20,20 26,56
23.  Lesnice SU 37,81 37,81 20,15
24.  Sobotín SU NP NP NP
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Jeseník JE NP 19,75 NP
24.  Bohuslavice Bohuslavice II SU NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Libina SU 17,69 17,69 17,11
2.  Pavlov SU 18,08 17,97 18,08
3.  Třeština SU 19,50 19,50 19,21
4.  Chromeč SU 19,54 18,92 19,54
5.  Dubicko SU 19,74 19,74 18,67
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Nová Dědina OL 20,08 18,69 20,08
7.  Maršíkov SU 20,37 20,35 20,37
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Janovice BR 20,70 20,70 18,49
9.  Hrabišín SU 21,64 21,64 19,30
10.  Lesnice SU 21,87 21,87 18,45
11.  Hrabová SU 23,89 21,88 23,89

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB super úzké 38

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sudkov SU 19,65 19,65 19,19
2.  * Bratrušov - 19,68 19,68 19,18
3.  Třeština SU 19,75 19,75 19,54
4.  Hrabová SU 20,28 20,28 20,03
5.  Leština SU 20,46 20,46 19,90
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Janovice BR 20,90 20,90 18,89
7.  Sobotín SU 20,95 20,95 20,88
8.  Hrabišín SU 21,08 21,08 19,52
9.  Bludov SU 21,88 21,88 19,69
10.  Bohuslavice SU 22,90 22,90 22,12
11.  Dolní Studénky SU 23,22 23,22 19,80
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Troubelice OL 29,22 29,22 25,88
13.  Rohle SU 41,67 28,53 41,67
14.  Lesnice SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,2414,2614,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čechy pod Kosířem PV14,8414,8414,842019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,3014,8415,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3415,0615,342019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ráječek SU14,7715,6315,632019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Cholina OL16,0516,0516,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Olšany u Prostějova PV15,8416,0716,072019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL16,0616,0916,092019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kosov SU15,8916,7916,792019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kožušany OL16,8015,9116,802019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Leskovec nad Moravicí BR16,8915,7316,892019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolany OL16,9315,8416,932019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dolní Libina SU16,3117,0017,002019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Studénky SU17,1416,7317,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VS17,2814,6317,282019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lukov ZL16,6017,3217,322019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sobotín SU17,2817,5017,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ludéřov OL17,7114,4917,712019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Studnice CR17,5517,7417,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Myslechovice OL17,8317,1417,832019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bludov IISU18,3017,1118,302019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Třeština SU17,5018,4418,442019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,5318,4918,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lešná VS18,3418,5718,572019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Radíkov OL16,2920,3320,332019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bludov ISU21,4719,6821,472019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vojnice OL22,4923,1723,172019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chořelice OL23,5624,0524,052019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Bystřice OL15,9327,2527,252019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Grygov OL19,9930,9130,912019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Loučany OL17,4917,1517,492019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Pavlov SU17,5017,3117,502019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Lesnice SU18,7418,5918,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Velký Týnec OL19,1918,8019,192019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Krasice PV19,9917,7519,992019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Maršíkov SU19,6420,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Olešnice OL19,0620,3620,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Dub nad Moravou OL20,3520,3720,372019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčí u Trnávky SY22,1020,2222,102019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mladeč OL23,1422,4822,482019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Blatec OL20,2423,7423,742019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Kosov SU26,6124,3726,612019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Bílovice B PV37,6439,5239,522019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Kožušany OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Čechy pod Kosířem PVNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vojnice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Haňovice OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Cholina OLNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/29 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2013/06/28 Třeština, Noční pohárová soutěž mladých hasičů
-
2014/06/27 Hasičská dráha, Třeština, Odpolední pohárová soutěž pro mladé hasiče
-
2015/06/26 Třeština, hasičská dráha, Večerní soutěž mladých hasičů
-
2016/08/14 Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2017/08/13 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Třeština
VCOS
2018/08/12 Hřiště TJ Třeština, Holba Cup Šumperk - soutěž v požárním sportu
VCOS
2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Komentáře