Strmilov 2013 - O pohár starosty města Strmilov

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 20. 07. 2013 13:00
Kontakt:   Rudolf Séč
Telefon:  724195017
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jankov BN 16,98 16,89 16,72
2.  Žďár JH 17,30 17,12 17,30
3.  Chářovice BN 17,66 16,90 17,66
4.  Dvorce A TA 17,94 17,94 17,78
5.  Chotěmice TA 18,16 17,00 18,16
6.  Bohdalín PE 18,19 17,63 18,19
7.  Slapy TA 18,29 17,54 18,29
8.  Chválkov PE 18,87 18,87 18,13
9.  Křenovice B CB 18,93 18,61 18,93
10.  Chýnov TA 19,00 18,22 19,00
11.  Řepeč TA 19,11 18,41 19,11
12.  Zdešov JH 19,35 19,35 19,09
13.  Strmilov JH 19,60 19,18 19,60
14.  Ústrašice B TA 20,00 19,90 20,00
15.  Skalice TA 20,21 19,92 20,21
16.  Zdislavice BN 20,47 20,47 19,56
17.  Kozmice TA 21,50 19,95 21,50
18.  Kaliště JI 22,03 22,03 21,76
19.  Jaronice CB 22,54 22,54 21,72
20.  Krátošice TA 22,56 22,56 19,95
21.  Všechlapy BN 32,51 27,33 32,51
22.  Libkova Voda PE 43,17 42,60 43,17
23.  Nová Ves JI NP NP NP
23.  Kamenice nad Lipou A PE NP NP NP
23.  Daměnice BN NP NP NP
23.  Vesce TA NP NP NP
23.  Tučapy TA NP NP NP
23.  Holašovice CB NP NP NP
23.  Panské Dubenky JI NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,08 17,08 16,61
2.  Všechlapy BN 18,30 18,30 18,05
3.  Nová Včelnice JH 18,41 18,41 18,30
4.  Daměnice B BN 18,76 18,76 18,34
5.  Nová Ves PE 19,61 19,34 19,61
6.  Chotěmice TA 19,98 19,98 18,07
7.  Jaronice CB 20,07 20,07 19,84
8.  Chrbonín TA 20,18 19,38 20,18
9.  Zdešov JH 20,28 20,28 20,26
10.  Kamenice nad Lipou B PE 20,57 19,92 20,57
11.  Kamenice nad Lipou A PE 20,96 20,96 20,63
12.  Tučapy TA 23,51 22,69 23,51
13.  Daměnice A BN 27,73 27,73 26,47
14.  Zhoř u Tábora TA 37,62 37,62 36,17
15.  Libkova Voda PE 38,00 37,36 38,00
16.  Jankov BN NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jankov BN 14,14 14,11 14,14
2.  Chotěmice TA 14,69 14,39 14,69
3.  Chářovice BN 15,14 14,55 15,14
4.  Žďár JH 15,51 14,63 15,51
5.  Dvorce A TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce TA16,3116,7516,752012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dvorce A TA17,0816,6117,082013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA--17,242014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA17,3716,4917,372015/07/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA17,4016,9517,402016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Ústrašice TA17,4517,1217,452017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Chotěmice TA17,6717,6617,672016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ústrašice TA17,9817,5917,982016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Slapy TA18,0617,7918,062018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Chrbonín TA17,9918,2318,232019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bezděčín TA17,8818,2518,252019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Kamenice nad Lipou B PE--18,282014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Všechlapy BN18,3018,0518,302013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Češnovice Jaronice CB18,1318,3318,332016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kamenice nad Lipou PE17,7618,3718,372017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nová Včelnice JH18,4118,3018,412013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nová Včelnice JH18,2418,4418,442018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Slapy TA18,3818,5618,562019/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chotěmice TA18,6517,2718,652018/07/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kamenice nad Lipou PE17,6918,6718,672012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Daměnice B BN18,7618,3418,762013/07/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Kamenice nad Lipou A PE18,7718,6218,772016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Zdešov JH18,6618,8518,852017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nová Včelnice JH18,2818,9418,942017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Češnovice Jaronice CB--19,102014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Ústrašice TA--19,122014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zhoř u Tábora TA--19,152014/07/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zhoř u Tábora TA19,1718,1219,172017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chotěmice TA18,2719,2219,222012/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Zhoř u Tábora TA19,3918,9019,392016/07/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

14,69https://youtu.be/pOUE6wa2_XI Patrik Baláž

Chotěmice - Muži

18,16https://youtu.be/OysOrrCYRuI Patrik Baláž

Chotěmice - Ženy

19,98https://youtu.be/8INkBNlLNcc Patrik Baláž

Nová Ves - Muži

NPhttps://youtu.be/gsF1ZILzx9I Eliška Nikodýmová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2005/05/21 Strmilov, JH,
JČHL
2012/06/16 Strmilov, O pohár SDH Strmilov
THL
2013/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2014/07/19 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2015/07/18 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2016/07/02 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2016/07/02 Strmilov, O pohár
THL
2017/07/22 Strmilov, O pohár
THL
2018/07/21 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře