Kamenice nad Lipou 2013 - O putovní pohár města Kamenice nad Lipou

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele:  http://www.plpu.cz/propozice-kamenice
Kdy: 22. 06. 2013 19:00
Kontakt:   Jiří Chalupa
Telefon:  607 540 909
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,89 16,61 16,89
2.  Kamenice nad Lipou A PE 17,04 16,70 17,04
3.  Strmilov JH 18,07 18,07 17,83
4.  Bohdalín B PE 18,13 17,57 18,13
5.  Zajíčkov PE 18,15 18,15 18,05
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Ústrašice B TA 18,35 18,35 17,98
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Řepeč TA 18,71 18,71 17,78
8.  Dvorce A TA 19,08 18,87 19,08
9.  Tučapy A TA 19,35 19,35 18,88
10.  Kozmice TA 19,52 19,37 19,52
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Želeč TA 19,58 19,07 19,58
12.  Žirovnice PE 19,80 19,80 19,76
13.  Žďár JH 19,96 19,96 18,06
14.  Zhoř u Tábora TA 19,98 19,36 19,98
15.  Slapy TA 21,31 21,31 21,13
16.  Chrbonín A TA 21,33 21,25 21,33
17.  Chýnov TA 21,73 19,73 21,73
18.  Rynárec PE 22,11 18,47 22,11
19.  Včelnička PE 22,88 22,85 22,88
20.  Nová Ves JI 23,65 17,33 23,65
21.  Rohovka PE 24,86 24,86 24,73
22.  Tučapy B TA 27,30 26,36 27,30
23.  Chválkov PE 35,98 35,98 35,70
24. Výsledek se nepočítá do ligy  Košice TA 43,37 43,37 40,64
25.  Olešná PE 50,24 50,24 48,43
26.  Božejov PE 63,64 63,64 24,48
27.  Kamenice nad Lipou B PE NP NP NP
27.  Drunče JH NP NP NP
27.  Libkova Voda PE NP NP NP
27.  Jaronice CB NP NP NP
27.  Holašovice CB NP NP NP
27.  Chotěmice TA NP NP NP
27.  Kaliště JI NP NP NP
27.  Malšice TA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 19,79 19,79 19,61
2.  Nová Včelnice JH 20,52 19,60 20,52
3.  Kamenice nad Lipou A PE 22,11 21,73 22,11
4.  Nová Ves JI 22,72 20,70 22,72
5.  Zhoř u Tábora TA 23,20 22,22 23,20
6.  Zajíčkov PE 23,69 23,32 23,69
7.  Chrbonín TA 26,98 23,13 26,98
8.  Libkova Voda PE 35,45 34,74 35,45
9. Výsledek se nepočítá do ligy  Ústrašice TA 35,85 26,13 35,85
10.  Kamenice nad Lipou B PE 41,48 41,48 40,97
11.  Malšice TA 50,41 44,17 50,41
12.  Chotěmice TA NP NP NP
12. Výsledek se nepočítá do ligy  Košice TA NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR15,4116,0816,082014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlatice BJI16,2916,2016,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bohdalín PE16,3216,6916,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mysletice JI16,4916,7116,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Český Rudolec JH16,1816,7716,772016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice AJI16,8616,7616,862019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Heřmaneč JH16,2017,1117,112017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bohdalín PE17,1017,1417,142017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Žďár AJH17,1517,0517,152016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Markvarec JH17,1816,5617,182016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Skrýchov u Malšic TA17,1917,0817,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílý Kámen JI17,2217,2717,272015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heřmaneč JH16,7517,2917,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou BPE--17,302018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Němčice JH--17,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Strmilov JH17,5717,3017,572014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--17,572018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Heřmaneč JH16,8217,5917,592014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Heřmaneč JH17,5217,7417,742016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Markvarec JH17,7917,3717,792019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Český Rudolec JH17,8217,7017,822017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Český Rudolec JH17,2117,8217,822015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Žďár AJH16,9017,8617,862015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kaliště JI17,7617,9817,982016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žirovnice PE--18,022018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Drunče JH18,0617,4818,062016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kamenice nad Lipou PE--18,312018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdešov JH18,4118,3018,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Kamenice nad Lipou A PE18,5117,4218,512016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zajíčkov PE--18,762018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Smrkov TA18,3919,2519,252019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Smrkov TA--19,532018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Strachoňovice JI--19,552018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zajíčkov PE19,7018,7619,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dvorce A TA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dvorce A TA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Batelov JI19,9819,9819,982019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zajíčkov PE19,8220,0720,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chválkov PE19,3620,0920,092017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Cizkrajov JH--20,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kamenice nad Lipou B PE20,2917,9120,292016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Strachoňovice JI20,3319,1320,332019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Zajíčkov PE--20,582018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kamenice nad Lipou PE--21,002018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kamenice nad Lipou PE21,0818,1721,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Včelnice JH21,0421,1321,132019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Strachoňovice JI20,3421,1321,132017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nová Včelnice JH21,1621,1621,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zdešov JH--21,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Zajíčkov PE21,2821,3621,362019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chrbonín TA18,2721,4121,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zajíčkov PE21,5220,3121,522017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Kamenice nad Lipou A PE21,5220,6521,522016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Zdešov JH21,6021,7221,722019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sedlatice JI17,9715,9717,972019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Bohdalín - Muži

16,89https://youtu.be/RCbysqL8zdE Honza Adamec

Kamenice nad Lipou - Muži

17,04https://youtu.be/7ehYXLs3E9M Honza Adamec

Strmilov - Muži

18,07https://youtu.be/ADH0qya-B2g Honza Adamec

Bohdalín - Muži

18,13https://youtu.be/EvY4A9gn48g Honza Adamec

Zajíčkov - Muži

18,15https://youtu.be/mBxIv-u0PbQ Honza Adamec

Ústrašice - Muži

18,35https://youtu.be/ktoEsFamolo Vojta Šindelář

Řepeč - Muži

18,71https://youtu.be/8hmKxGuUXew Vojta Šindelář

Dvorce - Muži

19,08https://youtu.be/ACEkaR_odSU Honza Adamec

Tučapy - Muži

19,35https://youtu.be/3q5R59wdCVI Honza Adamec

Kozmice - Muži

19,52https://youtu.be/fKKdGXFNdVI Honza Adamec

Želeč - Muži

19,58https://youtu.be/qipFBDDgHE8 Vojta Šindelář

Dvorce - Ženy

19,79https://youtu.be/C6LByE-uXWs Honza Adamec

Žirovnice - Muži

19,80https://youtu.be/8_oUQ8LdW_k Honza Adamec

Žďár - Muži

19,96https://youtu.be/nsfepKC9VWg Honza Adamec

Zhoř u Tábora - Muži

19,98https://youtu.be/OycuMOZ2Tyo Honza Adamec

Nová Včelnice - Ženy

20,52https://youtu.be/IVHK_lNZGF4 Honza Adamec

Slapy - Muži

21,31https://youtu.be/7_yZc1HUGys Honza Adamec

Chrbonín - Muži

21,33https://youtu.be/BaQmWDpAMr4 Honza Adamec

Chýnov - Muži

21,73https://youtu.be/M3Y0MQ_O_-E Honza Adamec

Rynárec - Muži

22,11https://youtu.be/A1LBElDSAio Honza Adamec

Kamenice nad Lipou - Ženy

22,11https://youtu.be/aAiDYqWR_4M Honza Adamec

Nová Ves - Ženy

22,72https://youtu.be/EFBEue0jhYo Eliška Nikodýmová

Včelnička - Muži

22,88https://youtu.be/cO26uzTtrVM Honza Adamec

Zhoř u Tábora - Ženy

23,20https://youtu.be/3C95z1I_9FY Honza Adamec

Nová Ves - Muži

23,65https://youtu.be/_LKkE1H4cFs Vojta Šindelář

Zajíčkov - Ženy

23,69https://youtu.be/4e4dkRihk1E Honza Adamec

Rohovka - Muži

24,86https://youtu.be/_jBU_mrWuMM Honza Adamec

Chrbonín - Ženy

26,98https://youtu.be/hwNTGpd_e5w Honza Adamec

Tučapy - Muži

27,30https://youtu.be/GZOmzinn3Hk Vojta Šindelář

Libkova Voda - Ženy

35,45https://youtu.be/lSNwQnGj_KM Honza Adamec

Ústrašice - Ženy

35,85https://youtu.be/cBil_0uUQbw Vojta Šindelář

Chválkov - Muži

35,98https://youtu.be/e-QutNvieGk Vojta Šindelář

Kamenice nad Lipou - Ženy

41,48https://youtu.be/DLfu9qkivgE Vojta Šindelář

Košice - Muži

43,37https://youtu.be/ACpXHN6YZ_E Vojta Šindelář

Olešná - Muži

50,24https://youtu.be/Y_UvGBYHnhU Vojta Šindelář

Malšice - Ženy

50,41https://youtu.be/OyGp9wsiQQs Vojta Šindelář

Božejov - Muži

63,64https://youtu.be/Iq8-tljDua4 Vojta Šindelář

Kamenice nad Lipou - Muži

NPhttps://youtu.be/hQhvCCktg1I Vojta Šindelář

Holašovice - Muži

NPhttps://youtu.be/64abEE8OYNI Vojta Šindelář

Malšice - Muži

NPhttps://youtu.be/gYzzkwLRTNo Vojta Šindelář

Libkova Voda - Muži

NPhttps://youtu.be/WtMWzdUa2KE Vojta Šindelář

Jaronice - Muži

NPhttps://youtu.be/szrd3W_tBxw Vojta Šindelář

Kaliště - Muži

NPhttps://youtu.be/AahmIPSFZq4 Vojta Šindelář

Drunče - Muži

NPhttps://youtu.be/Ezoex5i-T78 Vojta Šindelář

Chotěmice - Muži

NPhttps://youtu.be/HXgZZh3qw9Q Vojta Šindelář

Košice - Ženy

NPhttps://youtu.be/y_g-_mod1II Vojta Šindelář

Chotěmice - Ženy

NPhttps://youtu.be/9a_uhxx7_gs Vojta Šindelář
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře