Český Rudolec 2019 - O pohár starosty obce Český Rudolec

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Ondřej huml
Telefon:  607 184 413
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Ondřej Pecha

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 16,72 16,72 16,54
2.  Krotějov sport TA 16,76 16,76 15,97
3.  Nevcehle JI 16,88 16,88 16,43
4.  Sedlatice A JI 17,14 17,14 16,57
5. Výsledek se nepočítá do ligy  - Zdakarus - 17,65 17,65 17,34
6.  Markvarec JH 17,69 17,69 16,99
7.  Český Rudolec JH 17,79 16,98 17,79
8.  Sedlejov JI 17,89 17,81 17,89
9.  Sedlatice B JI 17,93 17,93 17,65
9.  Mysletice JI 17,93 17,93 17,73
11.  Heřmaneč JH 18,27 17,88 18,27
12.  Dolní Němčice JH 18,32 18,32 17,87
13.  Božejovice TA 18,79 17,85 18,79
14.  Strachoňovice JI 18,92 18,70 18,92
15.  Lásenice JH 19,36 19,36 19,25
16.  Milíčov JI 19,38 19,04 19,38
17.  Batelov JI 19,54 18,45 19,54
18.  Žirovnice PE 19,77 17,75 19,77
19.  Skrýchov u Malšic TA 19,97 17,38 19,97
20.  Panské Dubenky JI 21,46 21,24 21,46
21.  Rynárec PE 21,98 21,98 19,04
22.  Počátky PE NP NP NP
22.  Strmilov JH NP NP NP
22.  Choustník TA NP NP NP
22.  Libkova Voda PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Slapy TA 18,70 18,16 18,70
2.  Strachoňovice JI 19,45 19,45 19,45
3.  Nová Včelnice JH 19,78 19,78 18,90
4.  Zajíčkov PE 20,16 19,60 20,16
5.  Boršov JI 21,39 21,39 19,44
6.  Zdešov JH 22,22 22,22 20,24
7.  Batelov JI 22,36 19,43 22,36
8.  Sedlejov JI 25,04 25,04 20,53
9.  Choustník TA 26,58 21,18 26,58
10.  Dolní Cerekev JI NP NP NP
11.  Lásenice JH DSQ DSQ DSQ

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI--14,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE--14,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dešná BJH--14,702019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO--14,752019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mysletice JI--14,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libkova Voda PE--14,952019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,092019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budeč JH--15,312019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--15,502019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želetava TR--15,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlčany PB--15,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dehtín KT--15,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radonín TR--18,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Slapy TA--18,432019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. - Mělník Blata ---19,022019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dolní Cerekev JI--19,402019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Štítary DO--19,612019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kamenice nad Lipou A PE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zdešov JH--21,482019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Strachoňovice A JI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

16,72https://youtu.be/y5rKvKGobd4 František Janů

Krotějov - Muži

16,76https://youtu.be/6p6qo2RoGTU František Janů

Nevcehle - Muži

16,88https://youtu.be/t0Xa0Ufatvo František Janů

Slapy - Ženy

18,70https://youtu.be/re9PIWMUvW8 František Janů

Strachoňovice - Ženy

19,45https://youtu.be/NPU_fKQPf30 František Janů

Nová Včelnice - Ženy

19,78https://youtu.be/uW3RQ0K6LXE František Janů
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Komentáře