Hradčany v roce 2019

Rok:

   Muži   Profi
ID FireSport:   46647
Okres:   Liberec
Kraj: Liberecký
Souřadnice:   50°38*17*N,15°00*49*E
PSČ:  463 43

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  JeřmaniceLI15,1915,5415,542019/06/01
2.  KosořiceMB15,5615,7515,562019/08/24
3.  PloukoniceSM15,9816,2316,232013/09/28
4.  VesecSM17,0015,3217,002019/06/21
5.  RoudnýJN17,3016,8517,302019/08/17
6.  DalešiceJN18,0316,4718,032019/08/10
7.  RaspenavaLI19,2015,1019,202019/07/06
8.  PloukoniceSM--NP2014/09/27
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/09/01 Valdice PKL 14,83 4 12
2019/05/04 Smidary PKL 14,99 3 13
2019/06/15 Frýdštejn FNC 15,27 2 14
2019/06/08 Velké Hamry FNC 15,35 2 14
2019/06/01 Jeřmanice FNC 15,54 1 15
2019/08/24 Kosořice - finále FNC 15,56 5 11
2019/07/20 Podmoklice PKL 15,58 9 7
2019/09/28 Ploukonice PKL 15,67 6 10
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy PKL 15,68 7 9
2019/06/09 Košťálov PKL 15,96 10 6
2019/08/10 Jílové u Držkova PKL 16,03 11 5
2019/05/11 Krásná Ves FNC 16,32 4 12
2019/05/18 Cetenov PKL 16,41 10 6
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem FNC 17,00 7 9
2019/08/17 Roudný FNC 17,30 6 10
2019/06/08 Příšovice PKL 17,35 15 1
2019/08/10 Dalešice FNC 18,03 4 12
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší PKL 18,46 12 4
2019/05/19 Radimovice JL 18,63 9 7
2019/08/31 Karlinky PKL 19,03 9 7
2019/07/06 Raspenava FNC 19,20 11 5
2019/05/18 Škodějov FNC 21,56 9 7
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
SDH Hradčany https://www.facebook.com/pages/SDH-Hrad%C4%8Dany/333548114721
2013/05/05
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

Fanoušek týmu


    Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

    Kdy Kde St.č. Liga
    2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves 6
    FNC
    2019/05/18 Škodějov, Škodějov 9
    FNC
    2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 11
    JL
    2019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka 20
    JL
    2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice 17
    FNC
    2019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár 14
    JL
    2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry 4
    FNC
    2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn 2
    FNC
    2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem 12
    FNC
    2019/07/06 Raspenava, Raspenava 2
    FNC
    2019/08/10 Dalešice, Dalešice 5
    FNC
    2019/08/17 Roudný, Roudný 11
    FNC
    2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále 13
    FNC
    Kdy Kde Zamluveno Liga

    Komentáře