Nevřeň 2020 - O pohár #pětdevět

Liga: ZČHL
Místo: Nevřeň
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Kdy: 04. 07. 2020 12:00
Kontakt:   Pavel Sova
Telefon:  775655463

Začátek rezervace: 22. 06. 2020 20:00
Konec rezervace: 04. 07. 2020 12:00
Začátek tipování:  04. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 04. 07. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nevren-10889.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žebnice PSVladimír Záhrobský
24Dehtín KTVláďa Kučera
35Únětice 1911 PJLuboš Balvín
49Nevřeň PSHouk
510Horní Lukavice PJJan Hůla
611Horní Kamenice DOVlastimil Žák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
23Hradec PJAneta Píchová
34Úněšov PSDenisa Joudalová
45Štichovice PSSDH ŠTICHOVICE ŽENY


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST--16,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dehtín KT17,1217,3217,322019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST16,3917,3917,392019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Horní Kamenice DO16,7817,4217,422019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dehtín KT--17,652018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Mochtín KT17,7317,5917,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žebnice PS17,6717,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Štítary DO17,7017,7817,782019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Útušice PJ--17,812018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Únětice 1911 BPJ17,9517,9617,962019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevřeň PS17,5118,0418,042019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS--18,082018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chotíkov PS18,2617,9618,262019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Nevřeň PS--18,332018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chotíkov PS--18,382018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Poděvousy DO--18,392018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Únětice 1911 APJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bolkov PJ--18,542018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Štichovice PS18,7318,7318,732019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bolkov PJ17,5318,8518,852019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,0119,0619,062019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Chrást PB--19,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Příšov PS18,3819,5919,592019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Žebnice PS--19,912018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Obora PS20,4620,6320,632019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Úněšov PS--21,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Robčice PJ--21,862018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Hrabice PT20,5922,1022,102019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Útušice PJ18,6322,4822,482019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mokrouše PJ--24,262018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Štěnovický Borek PJ26,1721,5426,172019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stýskaly PS27,1827,2927,292019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Horní Kamenice DO--30,682018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Příšov PS--35,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zahorčice KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Horní Lukavice PJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Horní Lukavice PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Chrást PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Robčice PJ18,35NPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Novosedly ST--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Štichovice BPSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Úněšov PSNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Únětice 1911 APJNPNPNP2019/06/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Mochtín KT--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Štěnovický Borek PJ--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/02/06 Nevřeň, ICE cup + O POHÁR VLÁDCE SEVERU
-
2017/02/11 Nevřeň, ICE CUP 2017
-
2017/08/19 Nevřeň, O putovní pohár starosty SDH
-
2018/02/10 Nevřeň, ICE CUP 2018
-
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/08/18 Nevřeň, O pohár starosty SDH (2B)
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga