Liga: | TRL |
Místo: | Nárameč |
Okres: | Třebíč |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 30. 06. 2019 12:30 |
Kontakt: | Pavlík Petr |
Telefon: | 737153002 |
Začátek rezervace: | 16. 06. 2019 12:30 |
Konec rezervace: | 30. 06. 2019 11:00 |
Začátek tipování: | 16. 06. 2019 20:00 |
Konec hlasování: | 29. 06. 2019 00:00 |
Zadal: | Roman Benda |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-naramec-10342.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Nárameč | TR | Roman Benda | ||
2 | 2 | Kouty | P | TR | Jan Neuman | |
3 | 3 | Petrovice | B | TR | Jakub Jeřábek | |
4 | 4 | Kamenná | TR | Michal Rouš | ||
5 | 5 | Čechtín | TR | Libor Tvarůžek | ||
6 | 6 | Myslibořice | TR | Roman Benda | ||
7 | 7 | Jasenice | TR | Ondřej Nováček | ||
8 | 8 | Příložany | TR | Michal Machálek | ||
9 | 9 | Kojatín | TR | Marie | ||
10 | 10 | Rácovice | TR | Ondřej Šťastný | ||
11 | 11 | Kněžice | TR | Rosťa Neuwirth | ||
12 | 12 | Bransouze | TR | Martin Caha | ||
13 | 13 | Výčapy | A | TR | Michal Svoboda | |
14 | 14 | Čikov | TR | Ondřej Lukeš | ||
15 | 15 | Budíkovice | TR | SDH Budíkovice | ||
16 | 30 | Blatnice | TR | SDH Blatnice | ||
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Nárameč | TR | Roman Benda | ||
2 | 2 | Budišov | TR | Žaneta Slabá | ||
3 | 3 | Bačice | TR | Petra Mezírková | ||
4 | 4 | Myslibořice | TR | Roman Benda | ||
5 | 5 | Petrůvky | TR | Pavla Pěnčová | ||
6 | 6 | Kouty | TR | Jan Neuman | ||
7 | 7 | Výčapy | TR | Vít Svoboda | ||
8 | 8 | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | Vendula Vejmelkova | ||
9 | 9 | Čechtín | TR | Mája Horká | ||
10 | 15 | Výčapy | dorostenky | TR | Vít Svoboda |
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrůvky | TR | 17,11 | 17,09 | 17,11 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
2. | Budišov | TR | 16,87 | 17,27 | 17,27 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
3. | Nárameč | TR | 17,48 | 17,35 | 17,48 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
4. | Jakubov u Moravských Budějovic | TR | 16,20 | 17,54 | 17,54 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
5. | Radonín | TR | 17,55 | 17,54 | 17,55 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
6. | Výčapy | TR | 17,80 | 17,60 | 17,80 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
7. | Myslibořice | TR | 17,28 | 18,60 | 18,60 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
8. | Bačice | TR | 20,26 | 18,81 | 20,26 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
9. | Stařeč | TR | 16,98 | 21,67 | 21,67 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
10. | Výčapy dorost | TR | 20,34 | 21,95 | 21,95 | 2019/06/30 | FS útok,sklopka 2xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2019/06/30 | Nárameč, O pohár SDH | |
Kdy | Kde | Liga |