Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Jana Ludačky Kdy: 15. 06. 2013 12:00
Kontakt:   ringo@zernovice.net Telefon:  +420725700053
Začátek rezervace: 02. 06. 2013 20:00 Konec rezervace: 15. 06. 2013 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žernovice PTVáclav Nachlinger
22Nebahovy PTjan mares
33Srubec CBMilan Malý
45Chlum CKMarcel Prais
58Výškovice PTjirka Lang
69Stachy PTBohuslav Roučka
710Nišovice STMartin Rezek
811Bezdědovice STJosef Motyka
912Kalenice STSDH Kalenice
1013Šipoun PTMarek Bartoš
1114Přechovice STFrantišek Majer
1216Drachkov STDr. Požárník
1317Dolany PTJirka Staš
1418Sudoměř STPavel Kaněra
1528Obytce KTZdeněk Bohůnek
1629Doubravice u Volyně STDoubravice
1730Vacov PTMarek Mészáros

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žernovice PTVáclav Nachlinger
22Srubec ženyCBLenka Malá
34Výškovice PTjirka Lang
419Vacov Vacov ženy "A"PTKatka Nováková
520Dolany PTMichaela Štroblová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.