Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O vánočního kapra SDH Kuřim Kdy: 14. 12. 2019 09:00
Kontakt:   Roman Dufek Telefon:  732265760
Začátek rezervace: 30. 07. 2019 00:01 Konec rezervace: 13. 12. 2019 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim muži ABOEva Doubková
22Kuřim ženy ABOEva Doubková
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Křenovice ženyVYVeronika Mrázková
55Šaratice VYJan Jeřábek
66Milešovice ženyVYVeronika Mrázková
77Křenovice mužiVYVeronika Mrázková
88Louky ZLpeca
99Černín ZNJiří Veselý
1010Předměstí ženySYPavel Slezák
1111Předměstí mužiSYPavel Slezák
1212Račice AVYAntonín Hloušek
1313Hoštice MužiKMStanislav Župka
1414Petrovice SKBKRoman Skoták
1515Račice BVYAntonín Hloušek
1616Senetářov A, ženyBKKateřina Skotáková
1717Dětkovice ŽenyVYBarbora
1818Kuřim BBOJara
1919Lukov ZLPetr Miklík
2020Vojnice ŽenyOLAdriana Šulcová
2121Ratiboř VSPetr Miklík
2222Kotvrdovice ženyBKRoman Skoták
2324Radslavice VYMonika Bonczkova
2425Litenčice MužiKMMartin Měrka
2526Velká Roudka MužiBKPavel Podlezl
2627Šebetov MužiBKDaniel Rosenberg
2728Lukov ZLTomas Nedbálek
2829Topolany VYStanislav Vidlář
2930Vojnice MužiOLFilip Hricisin
3031Topolany ,ŽenyVYStanislav Vidlář
3132Velké Hoštice OPLukáš Pluške
3233Bílovice ŽenyUHLucie Markusová
3334Pustiměř MužiVYMichal Vrba
3435Topolany VYStanislav Vidlář
3536Brumov BKJaroslav Culek
3637Radslavice VYLukin
3738Kotvrdovice MužiBKSabina Kuncová
3839Kamenná Poruba muži ZAEva Doubková
3940Těšetice RatašiceOLTomáš Pospíšil
4041Medlov KMSDH Medlov
4142Hartmanice SYDavid Hřebec
4243Hartmanice SYDavid Hřebec
4344Dolní Újezd SYLubomír Stráník
4445Perálec CRKamil Drahoš
4546Velké Opatovice BKJan Přichystal
4647Sychotín BBKIvana Hynčicová
4748Bohaté Málkovice VYMichal Vrba
4849Čikov TROndřej Lukeš
4951Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
5052Ratiboř VSJakub Válek
5153Černovice BKKatka Jílková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
23. 05. Hostěrádky - RešovVY
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.