Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty SDH Kdy: 23. 08. 2014 13:00
Kontakt:   SDH Dolany Telefon: 
Začátek rezervace: 10. 08. 2014 20:00 Konec rezervace: 23. 08. 2014 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Budilov Budilov BPTJarda Mareš
25Dražejov STMartin Kozák
36Výškovice PTMartin Mondl
47Bezdědovice STJosef Motyka
58Horosedly PTTlumič
69Žernovice PTVáclav Zaunműller
710Benešova Hora PTLada Firesport
811Přechovice STMíra Zdychynec
912Kocelovice STOndřej Lukáš
1013Šipoun PTJaroslav Petrlík
1114Doubravice u Volyně STAlena Drastíková
1227Kalenice STSDH Kalenice
1328Zahorčice STJakub Přibyl
1429Nišovice STTomáš Rezek
1530Dolany PTHonza Adamec

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nihošovice STLenka Koláříková
211Žernovice PTIva Cabáková
312Výškovice PTMartin Mondl
413Horosedly Horysedské běhnyPTTlumič
515Vacov PTKatka Nováková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jáma PTJosef Jungbauer
22Vacov APTMichal Roučka
33Chlum CKPavel Petrovič
44Horní Poříčí STMichaela Papežová
55Benešova Hora PTLada Firesport
67Dřešín Dřešín,ASTRadek Kolarik
78Sousedovice STEdita Vávrová
89Žihobce KTPepík F.
910Dřešín Dřešín,BSTRadek Kolarik
1011Stachy PTIveta Dvořáková
1112Třísov CKPavel Klimeš

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Třísov CKPavel Klimeš
22Jáma -BPTJosef Jungbauer
33Horní Poříčí STMichaela Papežová
44Budilov PTJarda Mareš
55Jáma PTJosef Jungbauer
66Žihobce KTPepík F.
77Vacov BPTMichal Roučka
88Sousedovice BSTEdita Vávrová
99Sousedovice STEdita Vávrová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. JeřmaniceLI
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. ZahorčiceKT
01. 08. StrýčkoviceDO
01. 08. LoukovKM
02. 08. MochtínKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.