Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O putovní pohár starosty obce Kdy: 07. 09. 2013 13:00
Kontakt:   SDH Bohumilice Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 08. 2013 20:00 Konec rezervace: 07. 09. 2013 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Nišovice STTomáš Rezek
25Kalenice STSDH Kalenice
37Stachy PTBohuslav Roučka
48Dolany PTPavel Martan
59Přechovice STFrantišek Majer
610Šipoun PTJaroslav Petrlík
711Výškovice PTMartin Mondl
812Drachkov STDr. Požárník
913Zahorčice STVojcek Sládek
1014Benešova Hora PTLada Firesport
1125Bezdědovice STJosef Motyka
1227Vacov PTMichal Roučka
1328Žernovice PTVáclav Nachlinger
1429Obytce KTZdeněk Bohůnek
1530Doubravice u Volyně STDoubravice

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vacov Vacov ženy "A"PTKatka Nováková
211Výškovice PTTereza Langová
312Dolany PTMichaela Štroblová
413Žernovice PTIva Cabáková
514Vacov Vacov ženy "B"PTKatka Nováková
615Nihošovice STLenka Koláříková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
29. 02. ZŠ Komenského 17DO
14. 03. VELICKÁ HALAHO
11. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
11. 04. Zdešov - před kulturním domemJH
25. 04. Chropyně - fotbalové hřištěKM
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
02. 05. KalištěJI
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. KosmonosyMB
16. 05. HalámkyJH
16. 05. Císařov-u obecního úřaduPR
16. 05. ŠkodějovSM
17. 05. RadimoviceLI
23. 05. BoroviceMB
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
30. 05. HeřmanečJH
30. 05. MříčnáSM
31. 05. Čechy pod KosířemPV
31. 05. Horní LukavicePJ
31. 05. Dolní NěmčiceJH
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. Chlum u TřeboněJH
06. 06. MysleticeJI
06. 06. Svaté Pole-hřištěPB
06. 06. JeřmaniceLI
06. 06. Štítary-Areál SDHDO
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Hřiště u Hasičské zbrojniceFM
13. 06. Velké HamryJN
13. 06. Kamenice nad LipouPE
13. 06. Fotbalové hřiště Grešlové MýtoZN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. ČekyněPR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.