Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár Kdy: 27. 07. 2019 20:00
Kontakt:   Vladimír Jírovec Telefon:  776602635
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 26. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dřešín STJiří Záhorský
22Senetářov BBKLada Firesport
33Přídolí CKDaniela Krulická
44Horní Poříčí STMartin Kantner
55Senetářov ABKLada Firesport
66Plešovice CKAntonín Haniš
77Besednice CKLada Firesport
89Dolní Bukovsko CBLada Firesport
910Střelské Hoštice STJiří Lebeda
1011Žihobce AKTPepík F.
1113Vacov PTMichal Roučka
1214Lišov CBLada Firesport

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Benešova Hora PTLada Firesport
22Žihobce KTPepík F.
33Přídolí CKDaniela Krulická
44Horní Poříčí STMartin Kantner
55Uherské Hradiště ModráUHLada Firesport
66Vacov Vacov APTDavid Makas
77Střelské Hoštice STJiří Lebeda
88Dřešín STJiří Záhorský
99Vacov Vacov BPTDavid Makas
1010Senetářov BKLada Firesport

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Vacov PTDavid Makas
25Benešova Hora draciPTLada Firesport
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. KdyněDO
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.